Menu

Voděodolný MP3 přehrávač

07.03.2013 10:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Voděodolný MP3 přehrávač

Voděodolný MP3 přehrávač | foto: CHIP

Především pro plavce je určen první voděodolný MP3 přehrávač Sony, označený jako Walkman NWZ-W273. K PC se připojuje pomocí USB kolíbky, má kapacitu 4 GB, podle výrobce vydrží na jedno nabití až 8 hodin a váží jen 29 gramů. Doporučená cena je 2 099 Kč.

 

 

 

Sony Walkman NWZ-W273 byl vyvinut hlavně pro milovníky vody, ale mohou jej samozřejmě používat i jiní sportovci nebo lidé, kteří se rádi procházejí v dešti. Přehrávač je integrován do voděodolných sluchátek, na nichž se nacházejí i ovládací prvky, takže se uživatele při pohybu neomezují žádné kabely. Na druhou stranu budou Walkman moci používat jen ti, kterým nevadí pecková sluchátka. Podle výrobce je přehrávač vodotěsný až do hloubky dvou metrů. Výdrž baterie je osm hodin při plném nabití, přehrávač lze nabíjet i nárazově mezi pauzami v tréninku. Po třech minutách v síti se výdrž baterie prodlouží prý o hodinu.

Hmotnost přehrávače je 29 gramů a kapacita činí s ohledem na ovládání bez možnosti orientace mezi nahranými skladbami (přehrávač nemá displej) dostatečné 4 GB. Sluchátka se dodávají se dvěma různě velkými koncovkami a nastavitelným páskem. Recenzi sluchátek přineseme již v příštím čísle papírového Chipu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení