Menu

Vodotěsný reproduktor od Freecomu

17.03.2014 16:27 | Michal Bareš + Přidat komentář
Vodotěsný reproduktor od Freecomu

Vodotěsný reproduktor od Freecomu | foto: CHIP

Vodotěsný bezdrátový reproduktor Freecom Tough Speaker lze vzít s sebou i do vany.

web-freecom-toughspeaker2-nahled

Freecom Tough Speaker

Společnost Freecom  přichází na trh s vodotěsným reproduktorem, který lze použít například pro ozvučení koupelny, nebo jej lze vzít s sebou na vodu. Jeho silikonový povrch je vybaven přísavkou, která jej umožňuje upevnit prakticky na jakýkoliv povrch včetně dveří sprchového koutu, oken automobilu nebo piknikových stolů. Freecom Tough Speaker splňuje požadavky standardu IPX7 a je napájen vestavěnou nabíjecí baterií, na kterou podle výrobce vydrží nejméně sedm hodin, dobíjí se pomocí mini USB kabelu.

Spárování přenosného reproduktoru s chytrým telefonem nebo tabletem je díky Bluetooth jednoduché. Jednotlivá tlačítka umožňují ručně nastavit hlasitost, přehrávání a pozastavení hudby, nebo přijmutí a zavěšení telefonního hovoru. Reproduktor váží 93 gramů a v průměru měří 6 cm. Jeho doporučená cena byla stanovena na 699 Kč.

web-freecom-toughspeakerinshower-nahled

Freecom Tough Speaker

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení