Menu

Vybroušené Lenovo K5 Note

26.07.2016 13:50 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vybroušené Lenovo K5 Note

Vybroušené Lenovo K5 Note | foto: CHIP

Lenovo představilo další přírůstek do své rodiny chytrých telefonů. Jmenuje se K5 Note a má elegantní tělo z broušeného kovu. Uvnitř se skrývá osmijádrový procesor, 3GB operační paměť a 5,5“ displej. 

Smartphone Lenovo K5 Note je vybavený operačním systémem Android 5.1 Lollipop a na přední straně najdete širokoúhlý 5,5palcovým Full HD IPS displej. Zvuk je podpořený technologií Dolby Atmos a audio kodekem Wolfson. Baterie s kapacitou 3 500 mAh umožní celodenní náročný provoz.

lenovo-k5-note-zlaty-01-nahled

O plynulý chod smartphonu při hraní her, používání více aplikací najednou nebo sledování filmů se stará výkonný osmijádrový procesor a operační paměť s kapacitou 3 GB. Dostatek místa pro fotografie, videa a dokumenty zajistí vnitřní 32GB úložiště, které je možné pomocí microSD karty rozšířit až na 128 GB. Nechybí ani snímač otisků prstů umožňující jednoduchou a bezpečnou autentizaci a zabezpečení dat. Lenovo K5 Note podporuje také využití dvou SIM karet.

Novinka mezi smartphony Lenovo přichází ve zlatém a stříbrném barevném provedení. Tělo má vytvořené z broušeného kovu. Přední 8Mpx a zadní 13Mpx fotoaparát s pětidílnou čočkou pořídí ostré fotografie. Nechybí podpora LTE. Smartphone Lenovo K5 Note je a našem trhu dostupný za cenu od 6 499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení