Menu

Vyčištění a ztišení herní konzole od Sony

10.09.2016 15:58 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vyčištění a ztišení herní konzole od Sony

Vyčištění a ztišení herní konzole od Sony | foto: CHIP

Pomocí jednoduchého triku můžete odstranit prach z krytu konzole PlayStation 3, vyčistit ventilátor a zajistit tak, aby herní konzole běžela mnohem tišeji. 

Nejprve konzoli vypněte a odpojte ji od elektrické energie. Potom můžete z krytu odstranit prach, například pomocí vlhkého hadříku. Do vnitřních prostor se ale nedostanete, a přijde tedy na řadu náš tip. Následně přitiskněte prst na tlačítko pro vysunutí optického disku z mechaniky a znovu konzoli připojte a zapněte. Tlačítko nechte stále stisknuté. Jakmile se roztočí ventilátor, můžete prst pustit. Ventilátor pak bude po dobu asi 20 sekund pracovat s maximální rychlostí otáčení, takže se z něj odstraní téměř veškerý prach. Jakmile tato procedura skončí, zazní zvukový signál a rozsvítí se červená dioda. Pak můžete konzoli podle potřeby normálně zapnout nebo vypnout. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení