Menu

Výkonná a všestranná řešení NAS pro rostoucí potřeby

20.06.2017 18:07 | Milan Loucký + Přidat komentář
Výkonná a všestranná řešení NAS pro rostoucí potřeby

Výkonná a všestranná řešení NAS pro rostoucí potřeby | foto: CHIP

Společnost Synology představila nové modely zařízení DiskStation DS1517 a DS1817, což jsou výkonná a škálovatelná pěti- a osmišachtová stolní zařízení NAS.

DS1817 je prvním modelem řady Value vybaveným vestavěnými porty 10GbE LAN a rozšířitelným modulem RAM a představujícím proti budoucnosti zajištěné vysokorychlostní úložiště pro profesionály a rostoucí malé až středně velké firmy.

Zařízení DS1517 obsahuje čtyřjádrový procesor 1,7 GHz, 2 GB RAM a čtyři porty Gigabit LAN umožňující používání funkcí Failover a Link Aggregation. Nabízí výkon sekvenční propustnosti přes 449 MB/s při zápisu a 436 MB/s při čtení v konfiguraci RAID 5.

Další novinkou je oficiální vydání služby Presto File Server, nové aplikace pro zařízení Synology NAS, která urychluje a významně zkracuje dobu vyžadovanou pro přenos rozsáhlých dat po síti WAN a současně zjednodušuje kroky pro nasazení a správu IT.  

Díky exkluzivní technologii SITA (Synology Internet Transfer Accelerator) poskytovatele NAS úložiště připojeného k síti dokáže služba Presto File Server účinně překonávat běžné problémy zahrnující vysokou latenci a nestálé připojení při přenosu souborů na velké vzdálenosti pomocí jiných protokolů, jako například FTP, a významně zvýšit přenosovou rychlost při doručování rozsáhlých dat do vzdálených cílů.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení