Menu

Výkonná grafika i na cesty

03.09.2010 07:36 | Redakce Chip + Přidat komentář
Výkonná grafika i na cesty

Výkonná grafika i na cesty | foto: CHIP

Společnost Fujitsu představila nový model přenosného počítače LIFEBOOK AH530 GFX s dedikovanou grafickou kartou a 1 GB vyhrazené videopaměti. Nový LIFEBOOK AH530 GFX se tedy orientuje na uživatele, kteří chtějí využívat náročné aplikace na zpracování grafiky, obrazu a videa i na cestách.

Nároční uživatelé ocení vysoký výkon grafické karty ATI Mobility Radeon HD550v s 1 GB grafické paměti. Výkonnou grafiku lze doplnit buď Blu-ray, nebo klasickou DVD mechanikou. Všechna provedení modelu LIFEBOOK AH530 GFX jsou osazena procesory řady Intel Core.
Stejně jako ostatní modely řady LIFEBOOK AH530 je i model GFX osazen širokoúhlým LCD panelem o úhlopříčce 15,6“ (39,6 cm) s lesklou povrchovou úpravou, k dispozici je také HDMI výstup pro zobrazení na externím displeji.
LIFEBOOK AH530 GFX se vyrábí ve dvou barvách: lesklé černé a inkoustově modré. Stylová klávesnice je odolná proti polití a nabízí samostatný numerický blok.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení