Menu

Výkonná inkoustová multifunkce s levným tiskem

19.07.2010 13:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Výkonná inkoustová multifunkce s levným tiskem

Výkonná inkoustová multifunkce s levným tiskem | foto: CHIP

Společnost Epson uvedla na trh multifunkční inkoustovou tiskárnu Epson Stylus Office BX320FW, určenou pro vyšší tiskové objemy. S vysokou rychlostí tisku a automatickým podavačem dokumentů na 30 listů nabízí řešení s náklady na stránku barevného tisku, které mají být podle výrobce až o 50 % nižší než u laserové konkurence.

Tiskárnu BX320FW lze kromě USB připojit i pomocí LAN a Wi-Fi 802.11n, což ocení právě uživatelé z řad kancelářských a korporátních zákazníků. Podle údajů od výrobce má tiskárna pracovat rychlostí 15 stran za minutu černobílé, nebo 5,5 strany barevně (pozor, podle normy ISO/IEC24734, která je všobecně náročnější než standardní údaje, které výrobci uvádějí).

Tiskárna BX320FW nabízí všestranné řešení – dokáže tisknout na širokou škálu médií a s inkoustem Epson DURABrite Ultra má vytvářet rychleschnoucí výtisky v laserové kvalitě, které jsou odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a vyblednutí. Uživatelé si mohou vybrat ze široké nabídky kazet, které odpovídají jejich potřebám při tisku. I přes vyšší rychlost a bohaté možnosti připojení je doporučená koncová cena zařízení stanovena na 3 590 Kč vč. DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení