Menu

Vyladěný vzhled počítačů X-Diablo od AT Computers

11.04.2017 17:16 | Milan Loucký + Přidat komentář
Vyladěný vzhled počítačů X-Diablo od AT Computers

Vyladěný vzhled počítačů X-Diablo od AT Computers | foto: CHIP

Společnost AT Computers neustále vylepšuje svůj projekt X-Diablo a tyto herní počítače nyní získaly také nový, vyladěný vzhled v podobě pěti originálních polepů. Jedná se o distribuci pro Českou republiku.

ATC spustilo projekt X-Diablo na základě dlouholetých zkušeností s výrobou vlastních počítačů. Nabízí herní počítačové sestavy nejen pro hráče, ale i pro rodiny s heslem „užijte si své hry“. Pro náročné hráče je tu možnost sestavení herního stroje přímo na míru podle vlastních požadavků.

Aktuální novinkou jsou originální polepy skříně v pěti přitažlivých designech: oheň, sport, auta, fantasy, army nebo lze zvolit jejich koláž.

Všechny herní sestavy X-Diablo řady Gamer jsou již skladem, herní sestavy řady Extreme (nejvýkonnější modely s LED osvětlením) a Family (herní počítače malých rozměrů) je ATC schopno vyrobit na základě došlých objednávek do dvou dnů. Pokud si zákazník vybere kterýkoli originální polep z nabídky ATC, termín dodání se prodlouží o dva dny.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení