Menu

Vymažte historii vyhledávání v mobilní aplikaci i na PC

17.08.2017 15:51 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vymažte historii vyhledávání v mobilní aplikaci i na PC

Vymažte historii vyhledávání v mobilní aplikaci i na PC | foto: CHIP

Pokud chcete, aby se vám v Mapách Googlu zachovala historie vašich tras, musíte občas vymazat historii hledání. 

Spusťte mobilní aplikaci Mapy Googlu a klikněte prstem na tlačítko »Nabídka« vlevo nahoře. V nabídce najděte položku »Nastavení« a dále v ní vyberte »Historie«. Zobrazí se seznam s historií hledání. Jednotlivé položky z něho můžete smazat pomocí křížku vpravo. Uložená místa pak mohou být smazána v kategorii »Osobní obsah | Smazat období historie polohy«.

mapy-nahled

Používáte-li Mapy Googlu na osobním počítači a máte u Googlu účet, můžete historii hledání smazat v internetovém prohlížeči. V něm se přihlaste ke svému Google účtu a otevřete webovou stránku Mapy Google. Následně klikněte myší na ikonu »Nabídka« (tři vodorovné pruhy) a v dolní části levého sloupce, který se následně zobrazí, najděte položku »Historie«. Na stránce »Moje aktivita«, která se otevře, máte možnost »Smazat aktivitu podle data«. Vyberte tuto možnost a následně vyplňte požadovaný časový úsek. Nevymažte však všechny svoje aktivity u všech služeb, ale místo »Všechny služby« vyberte z nabídky jen »Mapy«. Pak stačí kliknout na příkaz »Smazat«. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení