Menu

Vypněte hlučný zvuk spouště fotoaparátu smartphonu

22.07.2016 16:05 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vypněte hlučný zvuk spouště  fotoaparátu smartphonu

Vypněte hlučný zvuk spouště fotoaparátu smartphonu | foto: CHIP

U některých smartphonů snadno zvuk spouště fotoaparátu vypnete v nabídce aplikace, u některých to tak jednoduše nejde.

U některých smartphonů snadno zvuk spouště fotoaparátu vypnete v nabídce aplikace Fotoaparát, kterou dodává výrobce mobilního telefonu. U některých smartphonů (například LG nebo Samsung) to však není možné.
Pokud chcete fotografovat potichu, můžete si stáhnout aplikaci, která se o to postará. Například na Google Play najdete aplikaci jménem Silent Camera, která tiché fotografování zajistí. Další možností je přepnout telefon do tichého režimu, v němž není nahlas ani zvuk spouště – ale pozor, nefunguje to u všech smartphonů. Pokud máte svůj smartphone rootnutý, a máte tedy oprávnění správce, máte možnost ovlivňovat chod aplikací a instalaci doplňků. Jestliže si do rootnutého smartphonu nainstalujete nástroj Ultimate Sound Control, můžete vypnout zvuk u požadovaných programů, včetně fotoaparátu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení