Menu

Vytiskněte si krásné nehty

07.03.2019 09:48 | Milan Loucký + Přidat komentář
Vytiskněte si krásné nehty

Vytiskněte si krásné nehty | foto: CHIP

Tiskárny a lidská krása? Ještě nedávno spíše sci-fi, dnes realita. Tiskárny nyní umí připravit i nálepky na nehty.

Takovou funkci ocení ženy a dívky, které chtějí zaujmout originální úpravou nehtů.

Kdo si chce vyrobit krásné nehty svépomocí a nespoléhat se na nehtová studia, má před sebou neuvěřitelnou škálu možností. A to díky aplikaci Nail Sticker Creator for Canon. Je to tak snadné. Pomocí mobilního telefonu lze využít přednastavený design ornamentů. Pokud kreativní dívky či ženy zatouží po něčem originálnějším, není problém do podoby nálepky na nehty zakomponovat i vlastní fotografie.

Aplikace Nail Sticker Creator for Canon dokáže propojit mobily s tiskárnami. Do speciální vložky se umístí samolepící papír. Stačí jen zadat tisk a za chvíli jsou unikátní nálepky na nehty skutečností. Celý proces vzniku krásného módního doplňku tak může trvat jenom pouhé minuty. Pro delší trvanlivost je vhodné nehty přetřít bezbarvým lakem. Etikety je možné potiskovat na tiskárnách Canon Pixma TS8250, TS9550 a TS705.

Podívejte se na video, které ukazuje, že krásné nehty z domova nejsou žádnou vědou.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení