Menu

Vyzkoušejte si hlasovou asistentku Alexa bez pořízení reproduktoru Echo

19.10.2017 08:31 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vyzkoušejte si hlasovou asistentku Alexa bez pořízení reproduktoru Echo

Vyzkoušejte si hlasovou asistentku Alexa bez pořízení reproduktoru Echo | foto: CHIP

Výhodou reproduktoru Echo od Amazonu je to, že na něj může mluvit a domluvit se tak s asistentkou Alexa. Jestli chcete zjistit, jak komunikace probíhá a zda vám bude Alexa rozumět (hovoří jen anglicky a německy), nemusíte si hned reproduktor pořizovat.

Stačí, když si zřídíte učet u Amazonu a k počítači připojíte mikrofon (bývá součástí notebooků). Následně se přes internetový prohlížeč dostaňte na testovací nástroj Alexa Skill Testing Tool, který najdete na stránce echosim.io/welcome, a můžete začít s Alexou komunikovat. Dáváte-li přednost testování AI na smartphonu, stáhněte si androidovou aplikaci Reverb for Amazon Alexa. Dostupná je i pro iOS systém. Stejně jako v prvním případě se ale budete muset přihlásit ke svému Amazon účtu nebo si ho založit. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení