Menu

WhatsApp: sdílejte s ostatními svoji aktuální polohu

19.09.2018 11:31 | Pavel Trousil + Přidat komentář
WhatsApp: sdílejte s ostatními svoji aktuální polohu

WhatsApp: sdílejte s ostatními svoji aktuální polohu | foto: CHIP

Aplikace WhatsApp neslouží jen k zasílání zpráv, fotografií, smajlíků a obrázků. Můžete pomocí ní také přenášet v reálném čase svoji polohu na mapě. 

Pokud například jdete naproti sobě v parku nebo se hledáte v davu, pomůže vám sledování aktuální polohy druhé osoby k tomu, abyste se potkali. Provedete to tak, že otevřete chat s požadovanou osobou v aplikaci WhatsApp a kliknete na ikonu kancelářské svorky, případně v závislosti na systému na ikonu symbolu plus. Z otevřené nabídky vyberte »Poloha« a »Sdílet aktuální polohu«. Následně ještě můžete určit, jak dlouho se má poloha on-line přenášet, případně sdílení můžete uvést nějakým komentářem. Klepnutím na šipku pro odeslání se aktuální poloha odešle příjemci a ten pak bude moct sledovat i její změny. 

whatsapp-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení