Menu
CHIP Speedtest

WUG - Akce na listopad 2014

02.11.2014 11:50 | Aleš Přistál
WUG - Akce na listopad 2014

Přemýšlíte, jak smysluplně využít dlouhé podzimní večery? Věnujte je vedle Azure večerů s WUG studiu na Microsoft Virtual Academy.

Připraven je pro vás například zcela nový český kurz nasazení Windows 8.1. Další příležitostí může být poslední listopadový víkend, kdy se v Praze uskuteční další ročník konference MS Fest 2014. Dva dny nabité přednáškami o technologiích, které ve vývoji i IT udávají trend. Využijte šanci načerpat znalosti od těch nejlepších zcela zdarma.

wug-windows-user-group-nahled

Praha – Azure SQL Database
13. listopadu 2014 od 17:30 – David Gešvindr

  • Z pohledu databázového vývojáře a správce si společně představíme službu Azure SQL Database. Zaměříme se na to, jak se liší „databáze jako služba“ od našeho klasického SQL Serveru, jaké přináší výhody a nevýhody. V přednášce se dále zaměříme na novinky, která tato služba v letošním roce nabídla a jejich praktický dopad na použitelnost celé služby. Stranou nezůstanou ani témata jako automatická údržba, optimalizace databáze či její zabezpečení.

Zlín – Začínáme s Azure a hybridním cloudem
24. listopadu 2014 od 17:00 – Tomáš Kantůrek

  • Vadí vám, že se všude mluví a píše o službách Azure, a vy nevíte o co přesně jde? Myslíte si, že Azure může něco nabídnout pouze vývojářům? Pokud ano, přijďte si poslechnout přednášku, která vás uvede do světa Azure se zaměřením na IT profesionály.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení