Menu

WUG - Akce na listopad 2014

02.11.2014 11:50 | Aleš Přistál + Přidat komentář
WUG - Akce na listopad 2014

WUG - Akce na listopad 2014 | foto: CHIP

Přemýšlíte, jak smysluplně využít dlouhé podzimní večery? Věnujte je vedle Azure večerů s WUG studiu na Microsoft Virtual Academy.

Připraven je pro vás například zcela nový český kurz nasazení Windows 8.1. Další příležitostí může být poslední listopadový víkend, kdy se v Praze uskuteční další ročník konference MS Fest 2014. Dva dny nabité přednáškami o technologiích, které ve vývoji i IT udávají trend. Využijte šanci načerpat znalosti od těch nejlepších zcela zdarma.

wug-windows-user-group-nahled

Praha – Azure SQL Database
13. listopadu 2014 od 17:30 – David Gešvindr

  • Z pohledu databázového vývojáře a správce si společně představíme službu Azure SQL Database. Zaměříme se na to, jak se liší „databáze jako služba“ od našeho klasického SQL Serveru, jaké přináší výhody a nevýhody. V přednášce se dále zaměříme na novinky, která tato služba v letošním roce nabídla a jejich praktický dopad na použitelnost celé služby. Stranou nezůstanou ani témata jako automatická údržba, optimalizace databáze či její zabezpečení.

Zlín – Začínáme s Azure a hybridním cloudem
24. listopadu 2014 od 17:00 – Tomáš Kantůrek

  • Vadí vám, že se všude mluví a píše o službách Azure, a vy nevíte o co přesně jde? Myslíte si, že Azure může něco nabídnout pouze vývojářům? Pokud ano, přijďte si poslechnout přednášku, která vás uvede do světa Azure se zaměřením na IT profesionály.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení