Menu

Z fotoaparátu Canon webkamerka

17.09.2020 11:04 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Z fotoaparátu Canon webkamerka

Z fotoaparátu Canon webkamerka | foto: Canon

Fotoaparáty Canon můžete díky nové utilitě EOS Webcam Utility připojit pře USB k počítači a změnit je ve webovou kamerku. Software je k dispozici zdarma.

Společnost Canon Europe nově nabízí zdarma ke stažení software EOS Webcam Utility, který umožňuje uživatelům připojit kompatibilní zrcadlovku Canon nebo kompaktní fotoaparát PowerShot přes USB k počítači PC nebo Mac jako webkameru. Aplikace EOS Web Utility umožňuje bez dalšího vybavení nahradit běžnou webkameru fotoaparátem Canon.

50348303847-1bf6ea986c-k-nahled

Pokud nemáte webkameru, můžete místo ní snadno využít digitální fotoaparát. | Zdroj: Canon

Řešením EOS Webcam Utility společnost Canon vychází vstříc prudkému nárůstu poptávky po webkamerách v době mimořádných opatření, kdy firmy hledají nové možnosti, jak svým zaměstnancům zkvalitnit videokomunikaci na dálku. Nyní stačí USB připojení a kompatibilní fotoaparát Canon. Software v současné době funguje v operačním systému Windows. Později bude k dispozici i verze pro MacOS.

mohlo by vás také zajímat: nemáte doma webovou kameru? nevadí, můžete místo ní použít smartphone

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení