Menu

Zakřivený herní monitor s Nvidia G-SYNC

19.01.2017 16:02 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Zakřivený herní monitor s Nvidia G-SYNC

Zakřivený herní monitor s Nvidia G-SYNC | foto: CHIP

Monitor AOC AGON AG352UCG je určen pro hráče a poskytuje jim možnost více se do hry ponořit. Má totiž vysoké rozlišení, podporuje technologii G-SYNC a je prohnutý.

Díky malému poloměru zakřivení (2000 mm) monitoru AOC AGON AG352UCG je hráč v centru dění. Technologie NVIDIA G-SYNC zaručuje hladký průběh hraní bez trhání obrazu nebo lagu. Jeho 35″ (88,9 cm) panel má UltraWide QHD rozlišení 3440 x 1440 bodů.

Monitor nabízí i chytré funkce jako AOC Shadow Control (dokáže prosvětlit temné kouty v obraze a ztmavit ty, které jsou moc světlé) a různé vychytávky, jako například zabudovaný držák pro odkládání sluchátek a madlo na přenášení. Monitor lze navíc personifikovat díky nastavitelnému barevnému LED osvětlení.

Formát 21:9 poskytuje hráčům široké zorné pole. Zakřivený display posiluje vnímání hloubky obrazu bez jeho zkreslení. Obnovovací frekvence je až 100 Hz a zabudovaná technologie NVIDIA G-SYNC synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s GPU kompatibilních NVIDIA grafických karet. Monitor AOC AGON AG352UCG bude dostupný v březnu 2017 za 24 599 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení