Menu

Zalman ZM-WE450 - externí 2,5“ box s Wi-Fi a baterií

17.04.2014 13:57 | Michal Bareš + Přidat komentář
Zalman ZM-WE450 - externí 2,5“ box s Wi-Fi a baterií

Zalman ZM-WE450 - externí 2,5“ box s Wi-Fi a baterií | foto: CHIP

Zalman uvádí na trh externí 2,5“ diskový box, který lze připojit k počítači jako pomocí USB, tak ke smartphonu či tabletu pomocí aplikace a Wi-Fi. Navíc obsahuje i 5200mAh akumulátor, který poslouží pro dobití mobilního zařízení.

web-zm-we450-img-5-nahled

Zalman ZM-WE450

Do externího boxu Zalman ZM-WE450 lze vložit 2,5“ SSD nebo HDD disk s kapacitou až 2 TB. Po instalaci 2.5” disku do boxu ZM-WE450 můžete mít všechna data vždy sebou a prostřednictvím velmi rychlého portu USB 3.0 přenášet do jiných počítačů. Toto spojení není však jediný způsob sdílení diskového prostoru – box ZM-WE450 je navíc vybaven kvalitním Wi-Fi modulem. S podporou standardů 802.11 b/g/n může tento box od firmy ZALMAN bezdrátově přenášet data současně až 5-ti uživatelům se zachováním vysoké přenosové rychlosti. Díky tomu lze například přehrávat z disku přes Wi-Fi síť film v rozlišení Full HD až na 5-ti různých zařízeních.

Firma ZALMAN připravila speciální aplikace pro nejčastěji používané systémy – iOS a Android – které umožňuji prohlížet diskový prostor a otevírat uložené soubory v mobilních zařízeních. Dále, propojením se přes Wi-Fi s boxem ZALMAN neztratíte přístup k internetu, protože ZM-WE450 může být používán v režimu Bridge po připojení k jiné WLAN sítí. Aplikace Z-Drive Air dostupná v AppStore a Google Play nabízí streamování multimediálních souborů, čtení a zápis dat z disku/na disk, správu souborů a rychlý náhled fotek, filmů a hudby.

Integrovaná 5200mAh Li-Ion baterie svou kapacitou vystačí bu%d na 6,5 hodiny bezdrátového provozu při streamování dat přes Wi-Fi, nebo na dvojnásobné až třínásobné nabití běžného smartphonu. Externí box má rozměry 135×88×22,7. Doporučená koncová cena činá 1 690 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení