Menu

Zážitky nikdy neskončí

23.05.2018 12:16 | Milan Loucký + Přidat komentář
Zážitky nikdy neskončí

Zážitky nikdy neskončí | foto: CHIP

Na ploty, nerovné povrchy, kola nebo sáně. Tzv. tripod se udrží všeho, na co si vzpomenete.

Rovnováhu zajišťují pryžové nohy s extrémní přilnavostí. Ty zajišťují stabilitu na jakémkoliv nerovném povrchu. Závit jedné čtvrtiny palce je vhodný pro všechny druhy fotoaparátů. Sada stativu je doplněna o držák na telefon nebo akční kameru. 

Extrémní zážitky i nezapomenutelné situace. Tripod přijde vhod profesionálním sportovcům, zkušeným blogerům i běžným uživatelům. „Tripod s flexibilními nohami doplňuje již široké portfolio stativů na elektronické přístroje. Oproti selfie tyčím nebo držákům na kola či ruce je absolutně univerzální. Jedná se o moderní záležitost v přívětivém designu, která se udrží opravdu kdekoliv,“ popisuje Goran Setler, zástupce značky Yenkee.

Tripod se hodí především při dlouhých expozicích. Focení přírody, noční krajiny nebo vytváření časosběrných videí nebylo nikdy snazší. Otočná kulová hlava umožňuje provádět 360° záběry.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení