Menu

Zbavte se otravných hlášek po připojení disku

23.05.2018 11:26 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Zbavte se otravných hlášek po připojení disku

Zbavte se otravných hlášek po připojení disku | foto: CHIP

Když do svého počítače připojíte USB flash disk, systém Windows ho rozpozná a nabízí několik možností, co je s diskem možné provést. Vy sami ale nejlépe víte, co hodláte s diskem dělat, takže se těchto automaticky otevíraných oken systému můžete zbavit. 

Provedete to tak, že stisknete kombinaci kláves [Windows] + [R] a do řádku »Otevřít«  napíšete příkaz "services.msc". Následně vyhledejte v seznamu služeb položku »Rozpoznání hardwaru« v okně »Služby«. Otevře se nové okno, kde v záložce »Obecné« změňte nastavení u »Typ spuštění« z »Automaticky« na »Zakázáno« a dále změňte »Stav služby« ze »Spuštěno« na »Zastavit«. Volbu potvrďte kliknutím na tlačítko »OK« a zavřete všechna otevřená okna. Po připojení USB flash disku už se nebudou zobrazovat žádné hlášky.

rozpoznani-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení