Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový monitor představuje budoucnost USB-C dokování

redakce 08.04.2019

Společnost MMD uvádí na trh monitor Philips 329P9H/00 s USB-C dokovací stanicí. Teno 32" (80 cm) model je vybaven vysoce výkonnými funkcemi připravenými nejen pro náročné profesionály.

UltraClear 4K UHD (3840x2160 bodů) rozlišení potěší zrak a široká nabídka portů a promyšlená ergonomie z něj dělá vysoce flexibilního společníka. Manažerům, finančním expertům, grafikům, designérům a ostatním profesionálům tento monitor nabízí vše, co potřebují k jejich náročné práci. 

Díky zabudované USB 3.1 (USB-C) dokovací stanici nabízí tento model všechny výhody rychlého připojení pomocí jediného, tenkého USB-C konektoru. Dokovací stanice je vybavena dostatkem portů pro připojení různých periferií, jako je klávesnice nebo myš a RJ-45 Ethernet konektor poskytne internetové připojení počítačům připojeným přes USB-C port.

Pro doplnění konektivity je Philips 329P9H vybaven praktickou zabudovanou webkamerou s podporou Windows Hello, kterou lze snadno zasunout do hrany monitoru, pokud není zrovna potřeba.

Philips 329P9H a jeho UltraClear 4K UHD rozlišení vykreslí každý obraz s maximálními detaily a barevným podáním, které profesionálové očekávají. IPS panel nabízí široké pozorovací úhly 178/178 stupňů, i když ho otočíte do vertikální pozice díky funkci pivot.

Nejlepší technologie je ta, která dělá život lehčím a zábavnějším. To je další důvod proč si pořídit nový Philips 329P9H. Vybaven řadou ergonomických funkcí, zaručuje maximální pracovní pohodu, jakkoli dlouhou dobu před ním uživatelé tráví. Technologie FlickerFree a LowBlue mód se postarají o minimální námahu a únavu očí. SmartErgoBase pak umožní nastavit uživateli monitor do polohy, která mu nejvíc vyhovuje. A protože neradi plýtváme energií, je Philips 329P9H vybaven technologiemi LightSensor a PowerSensor pro automatické šetření energií.

Nový model Philips 329P9H je dostupný za koncovou cenu 23 039 Kč (899 euro).

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud