Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Odolná powerbanka

Pavel Trousil 21.07.2017

Powerbanka Adata D16750 má zajímavý design, velkou kapacitu a ochranu proti prachu, vodě a nárazům. 

Adata již dříve vyráběla odolné powerbanky. Model D16750 se od nich snaží odlišit zejména výrazně vyšší kapacitou díky článkům LG s celkovou kapacitou 16 750 mAh. D16750 vylepšuje jednoduchý design kombinací pískovaného hliníkového krytu s gumovými ochrannými prvky. Dokáže nabíjet dvě zařízení současně. Na trhu se objeví v průběhu srpna, pro začátek ve stříbrné, modré a zelené verzi.

Powerbanka byla otestována podle norem IEC a získala certifikaci IP67. To znamená kompletní těsnost proti vniknutí malých částic prachy a schopnost fungovat i při ponoření do hloubky 1 m pod vodní hladinu po dobu až 30 minut. D16750 také využívá několik vrstev ochrany proti nárazům, například kovové jádro a hrany kryté pevným, ale ohebným silikonem.

Díky kapacitě 16 750 mAh dokáže power banka nabít i ty největší smartphony až pětkrát, a 10“ tablet skoro dvakrát. Dva výstupní porty USB poskytují dohromady proud až 3,4 A. Kromě toho podporuje současné dobíjení i vybíjení, takže ji můžete připojit k elektrické síti, i když současně sama dobíjí. Pro lepší funkčnost je přidána LED svítilna.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud