Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Posílená řada UVgel tiskáren Canon Océ Colorado

redakce 15.05.2019

Nová tiskárna Canonu Océ Colorado 1650 rozšiřuje modelovou řadu velkoformátových zařízení pro tisk z role na roli využívajících technologii UVgel.

Nový stroj bude používat flexibilní inkousty a technologii Océ FLXfinish. Přizpůsobí se potřebám zákazníků a nabídne univerzálnost v oblasti tiskových médií.

Nová 64palcová produkční tiskárna zaručuje poskytovatelům tiskových služeb optimální výkonnost při produkci velkých objemů. Poradí si s aplikacemi, jako jsou samolepicí vinyly, tapety, plátna, soft signage dekorace a grafika osvětlovaná zepředu nebo prosvětlovaná zezadu, které vyžadují vysokou flexibilitu pro rámování a montáž.

Tiskárny Océ Colorado 1650 využívají novou verzi inkoustů Canon UVgel, která je navržena pro maximální univerzálnost s využitím zvýšené „roztažnosti“ každé vytvrzené kapičky inkoustu. Výstupy z tiskárny lze rychle ohýbat a skládat pro aplikaci soft signage dekorací, aniž by hrozilo nebezpečí popraskání tisku. Je proto skvělou volbou pro poskytovatele tiskových služeb, jejichž výstupům dominují plakáty, podlahová grafika a maloobchodní dekorace nebo potisky automobilů, které vyžadují naprostou jistotu v oblasti výkonnosti. Výhodou je také zkrácení doby před následným zpracováním, protože výtisky produkované technologií Canon UVgel jsou okamžitě zaschlé.

Tiskárny Océ Colorado 1650 kromě toho využívají i nový přístup k vytvrzování zářením diod LED s názvem Océ FLXfinish, který uživatelům umožňuje volit mezi matným nebo lesklým tiskem. Dovolují tak dosáhnout různých estetických povrchových úprav bez nutnosti měnit inkousty nebo média. Lesklá povrchová úprava zaručuje vizuální působivost aplikací, jako jsou bannery nebo postery, matný vzhled je obzvláště atraktivní při vnitřních aplikacích vysoké kvality osvětlovaných umělým osvětlením, jako jsou tapety nebo materiály pro reklamní stojany špičkové kvality.

 Technologie Océ FLXfinish také umožňuje tisknout na porézní média, jako jsou nekoutované papíry, i na měkké textilní materiály pro maloobchodní dekorace a ve vypínacích rámech. Zaručuje, že každá kapička inkoustu bude fixována okamžitě po vystříknutí a nebude absorbována do substrátu.

Modelová řada tiskáren Colorado se vyznačuje přesným polohováním, což zajišťuje prakticky dokonalou registraci při oboustranném tisku, a také tisk na vnější povrch u médií navíjených tiskovou stranou dovnitř, což ještě víc posiluje produktivitu a univerzálnost.

Rozšířený výběr médií umožňuje produkovat neobyčejně působivé vnitřní aplikace vysoké kvality s využitím ofsetového papíru Machine Coated Offset. Originální inkousty nabízejí vysokou trvanlivost s vynikající vlastní odolností vůči poškrábání, oděru, blednutí a vymývání, a také vůči chemikáliím a rozpouštědlům, bez nutnosti doplňkového laminování.

 

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud