Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Praktická domácí nabíjecí centrála

redakce 11.01.2011

Nabíječka Varta V-Man HomeStation umožňuje dobíjet až 4 připojená zařízení (tři standardně) a baterie typu AA a AAA. Tři zařízení lze připojit k vrchní straně nabíječky pomocí konektorů , čtvrté pak přes integrovaný USB konektor.

Přiložené adaptéry jsou určeny pro drtivou většinu aktuálních zařízení na trhu (mobily, GPSky, Playstation Portable Playstation, iPod, iPhone atp.).  Adaptéry jsou otočné a lze je různě nastavit tak, aby se na základnu zařízení vešly všechny produkty najednou.  Tak i v případě, kdy jsou některá zařízení větších rozměrů, není problém je všechny na HomeStation umístit.

Nechybí dokonce ani slot pro nabíjení 2x AA nebo AAA baterií (cca 15-17 h). Home Station je vybaven tlačítkem, které umožnuje zařízení zcela vypnout a ve stand-by režimu tak nespotřebovává ani watt. Spolu s nabíječkou je přiložen speciální držák na adaptéry, který lze šikovně připojit k V-Manu nebo lze adaptéry skladovat odděleně a tím zmenšit velikost nabíječky. Doporučená koncová cena byla stanovena na 1559 Kč vč. DPH

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud