Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Print2PDF 9

redakce 10.12.2010

Firma Software602 uvedla na trh Software602 Print2PDF 9, což je nástroj pokrývající všechny funkce potřebné pro vytváření důvěryhodných elektronických dokumentů – od převodu do různých verzí formátu PDF přes připojení jednoho nebo několika elektronických podpisů až po orážení dokumentů elektronickým časovým razítkem.

V Software602 Print2PDF 9 jsou zahrnuty zkušenosti stovek úřadů a podniků, které pracují s předchozí verzí produktu Print2PDF. Vznikl tak produkt, který přesně odpovídá potřebám a požadavkům zákazníků a jehož používání je velice snadné.
Produkt Print2PDF 9 je připraven na integraci s jinými informačními systémy prostřednictvím webových služeb a umožňuje centrální správu uživatelských nastavení i profilů dokumentů vytvářených v organizaci. Poskytuje také rozsáhlé funkce pro terminálový provoz a zajištění automatizovaných a dávkových převodů dokumentů a e-mailů.

Mezi hlavní funkce související s vytvářením dokumentů patří:

  • Převod z libovolného formátu do PDF/A, tedy vytváření dokumentů v takovém formátu, který bude beze ztráty informace čitelný i v budoucích verzích počítačových programů.
  • Připojení elektronického podpisu, tedy potvrzení identity uživatele a toho, že v dokumentu nebyly provedeny změny
  • Připojení elektronického časového razítka, tedy potvrzení, kdy byl dokument vytvořen nebo kdy prokazatelně existoval a zároveň prodloužení platnosti připojeného podpisu – kvalifikovaná časová razítka jsou poskytována prostřednictvím služby SecuStamp (www.secustamp.com)
  • Připojování dalších elektronických podpisů a časových razítek bez narušení předchozích, což umožní prokázat, že dokument podepsalo více osob současně nebo v určitém pořadí
  • Možnost umístit vizualizaci elektronického podpisu na libovolné místo v elektronickém dokumentu
  • Připojování libovolného množství příloh
  • Nastavení ochrany souboru heslem nebo šifrováním
  • Odesílání dokumentu datovou schránkou – po konverzi dokumentu je možné přímo odeslat zkonvertovaný dokument prostřednictvím své datové schránky
  • Vkládání vodoznaku, ochrany proti kopírování apod.

Podrobné technické informace a ceník je umístěn na stránce http://www.602.cz/print2pdf.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud