Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Proč by počítačová skříň měla být nudná?

redakce 23.05.2018

Zrovna když je možné průhledné skříně vybavit zajímavými větráčky, které dokážou doplnit jejich vnitřek a upozornit na sebe zajímavými světelnými efekty!

Ventilátor EVOLVEO 12R1 vytváří pomocí sedmi barev až dvanáct světelných efektů, od automatického prolnutí dvou barev s přepnutím do následující barvy až po efekty typu breathing (postupné stmívání a rozsvěcování, pomalý rozpad paprsku na malé části a přechod do jiných barev). Tento ventilátor je funkční pouze s kabelem Evolveo A1 a základními deskami, které podporují RGB ventilátory (mimo jiné Gigabyte se SW RGB Fusion, MSI se SW Mystic Light Sync, Asus se SW AURA, ASRock se SW RGB LED). Pro uživatele, kteří nemají základní desku podporující RGB ventilátory, je v nabídce řadič EVOLVEO C2 s dálkovým ovládáním. 

Ventilátor EVOLVEO 12R1R Rainbow nabízí osm barev a osm barevných efektů, včetně možnosti zastavit podsvícení ventilátoru v kterémkoli okamžiku. Podsvícení je možné samozřejmě i vypnout. Ventilátor je funkční pouze s řadičem Evolveo C1, který má i  dálkové ovládání.

Celkový vzhled počítačové skříně lze dále vylepšit pomocí RGB LED pásku Evolveo 25S1 s možností sériového zapojení více pásků k sobě. Pásek je opatřen magnetem pro jednoduché uchycení na kovové části počítačové skříně. Má sedm barev a čtyři automatické efekty. Pásek je funkční pouze s kabelem Evolveo A1 a základními deskami, které podporují RGB ventilátory nebo s řadičem Evolveo C2 a dálkovým ovladačem, který umožňuje přepínání barevných režimů. Kabel A1 lze použít v případě připojení základních desek podporující RGB.

Dostupnost a cena

Doporučená koncová cena pro Evolveo 12R1 je 240 Kč, pro řadič Evolveo C1 s dálkovým ovládáním 350 Kč, pro Evolveo 12R1R Rainbow je doporučená koncová cena 340 a pro řadič Evolveo C2 je to 280 Kč. RGB LED pásek Evolveo 25S1 se prodává za 160 Kč.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud