Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Produkty Lenovo pro rok 2015

redakce 06.01.2015

Na veletrhu CES představila společnost Lenovo nejnovější produktové portfolio ThinkPad 2015.

Třetí generace X1 Carbon pokračuje v tradici značky ThinkPad. Nejlehčí 14palcový výkonný Ultrabook na světě nabízí nové možnosti, jako je jasný FHD displej a PCIe SSD s až o 80 % vyšším výkonem, než má standardní úložiště SSD. Nejnovější X1 Carbon má také ještě delší výdrží baterie, hmotnost menší než 1,28 kg a s odolné a robustní šasi z karbonových vláken. Ve spojení s 5. generací procesorů Intel Core a celou sadou příslušenství pro optimalizaci uživatelských zkušeností X1 Carbon prolíná dědictví ThinkPad a nejnovější inovace.

thinkpad-x1-carbon-a-nahled

Portfolio notebooků ThinkPad pro rok 2015 staví na rozšířených vlastnostech byznys třídy a navazuje na dědictví ThinkPad DNA. Jsou tenké a lehké, s dlouhou výdrží baterie pro maximální mobilitu, jasným displejem s rozlišením až 3K pro optimální zážitek ze sledování a ergonomickým komfortem. Nabízí dále kompletní sadu portů a připojení, aby bylo prohlížení, sdílení a přenášení dat jednoduché a efektivní.

ThinkVision X24

ThinkVision X24, který nabízí novou generaci 23,8palcového panelu Neo Blade, má namísto tradičního zadního krytu jedinečnou technologii povrchové úpravy z předem naneseného kovu, která zvýrazňuje prémiový design. ThinkVision X24 ovšem nedává přednost formě před funkčností. Nejdůležitějšími vlastnostmi IPS panelu jsou Full HD rozlišení se širokým pozorovacím úhlem 178 stupňů a digitální připojení DisplayPort nebo HDMI. Stylový a robustní chromový stojan, který lze pro ergonomické prohlížení naklonit, dotváří vynikající dojem z monitoru, a to jak z hlediska výkonu, tak i z hlediska konstrukce.

thinkvision-x24-nahled

ThinkPad Stack

Více přenositelnosti, méně kabelů a další funkce znamenají, že příslušenství ThinkPad Stack je přímo určeno pro mobilitu. Prostřednictvím zmagnetizované konstrukce, která do sebe zapadá, zabírá rozmanité příslušenství Stack méně místa a lze jej uložit mnohem přehledněji než tradiční příslušenství. Technologie Pogo pin také umožňuje každému příslušenství lépe spolupracovat. 10000mAh záložní zdroj udrží telefony a tablety nabité i na dlouhých cestách, 1TB USB 3.0 harddisk nabízí dostatečný mobilní úložný prostor, bezdrátový přístupový bod zajišťuje při cestování silné a stabilní Wi-Fi prostředí a dvojice Bluetooth reproduktorů se bez problémů spáruje se systémy ThinkPad pro rozšíření přehrávání zvuku.

thinkpad-stack-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud