Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Projekční plocha, která vyroste dle vašich potřeb

redakce 31.10.2017

Možná vás zaujme informace o tom, že jsme zachytili první zprávy o nové projekční ploše společnosti Screen Innovations, nesoucí název Transformer, která umí doslova dorůst podle potřeb zákazníka.

Se současnými možnostmi v oblasti maskování obrazovky nebyli ve společnosti Screen Innovation úplně spokojeni, a proto se rozhodli tuto funkci zcela obejít a vytvořit obrazovku, která doslova dokáže „dorůst“ do poměru, který ideálně odpovídá vašemu obsahu. Projekční plocha Transformer má pevně stanovenou výšku 98 palců, avšak má flexibilní šířku.

Ať už sledujete formáty 16:9, 2,35:1, 2,40:1 nebo jakýkoliv jiný mezi nimi – Transformer se mu svým poměrem stran vždy dokonale přizpůsobí, a to díky speciálnímu teleskopickému rámu. Transformer se materiálově řadí do řady Slate, takže kromě toho nabízí dokonalý divácký zážitek i v prostředí s ambientním osvětlením.

Příliš složité a časově náročné instalace budou tedy – zdá se – otázkou minulosti. S projekční plochou Transformer při její zjednodušené metodě balení a připravené tovární konstrukci zvládnete vybalení a montáž obrazovky dokončit do jedné hodiny nebo dokonce i rychleji. Záleží hodně na vaší šikovnosti. Díky tomu tato plocha představuje instalačně nejjednodušší maskovací systém vůbec.  

Pokud vám naše informace není stále příliš jasná, podívejte se na toto video https://youtu.be/E3hfyZPXRQo. To vám více přiblíží princip a seznámí vás s použitím této novinky na trhu. Zdá se vám to neuvěřitelné? (Nelekejte se, že pán na otázku Y/N stiskne a podrží klávesu Enter :-), to tak bývá, ale vydržte až do konce videa.)

Ale není to fake ani montáž. Tohle fakt existuje.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud