Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Robustní notebook TravelMate B114-21 pro vzdělávací sektor

redakce 28.01.2019

Na veletrhu 2019 BETT Show byl představen nový Acer TravelMate B114-21. Ten je především určený pro zákazníky ze vzdělávacího sektoru. Je vybaven 14" displejem. Jeho odolná konstrukce jej chrání před nástrahami školního života. Je ideální pro použití jak ve škole, tak mimo ni.

Acer TravelMate B114-21 byl navržen tak, aby studentům poskytl potřebné vzdělávací nástroje, jaké potřebuje pro podporu vzdělávacích multimediálních aplikací a zdrojů. Díky APU až AMD A6-9220C sedmé generace a grafice Radeon R5 poskytuje výkonnou podporu pro učební a výukové aktivity. TravelMate B114-21 nabízí úložiště s kapacitou až 256 GB v podobě rychlého PCIe NVMe SSD nebo až 64GB eMMC flash paměť . Acer TravelMate B114-21 se může pochlubit až 10hodinovou výdrží na baterii na jedno nabití, díky čemuž bude studentům spolehlivým společníkem po celý školní den.

Větší úhlopříčka obrazovky poskytuje studentům větší pracovní plochu, kterou potřebují při výuce pro širší perspektivu. Spolupráce na projektech je na širokoúhlém 14" Full HD3 displeji snazší a díky pantům umožňujícím otevření víka až do úhlu 180°může obrazovka ležet zcela naplocho pro sdílení obsahu a snadnou spolupráci se spolužáky.

Acer TravelMate B114-21 je vybaven gumovým nárazníkem a nárazuvzdorným tělem, aby zvládl vše, co mu může hektický školní den přivodit. V souladu s americkou vojenskou normou MIL-STD 810G dokáže přežít extrémní teploty, špatné počasí, pády z výšky až 122 cm, nárazy a ťuknutí.

Pro online výuku je nezbytná spolehlivá konektivita. Acer TravelMate B114-21 je vybaven 802.11ac Wi-Fi a ethernetovým portem RJ-45, aby mohli být studenti stále ve spojení. Také nabízí spoustu možností pro připojení k periferiím, jako jsou monitory, televizory a projektory a má kompletní výčet portů včetně 1× HDMI, 1× USB 3.1 Gen1, 2× USB 2.0 a čtečky karet SD.

Microsoft Intune for Education  umožňuje IT správcům snadnou správu zařízení pro školy všech velikostí. Software obsahuje nástroje pro zavádění a správu, jako je Autopilot pro zajištění toho, že bude obsah bezpečný. Prostřednictvím Windows 10 v režimu S mohou studenti rychle a bezpečně přistupovat k Microsoftem prověřeným bezpečným aplikacím a zdrojům vzdělávání, jaké budou potřebovat.

Nový Acer TravelMate B114-21 bude k dispozici pro firemní zákazníky a zákazníky ve vzdělávacím sektoru ve 2. čtvrtletí roku 2019.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud