Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung se halí do černé

Pavel Trousil 11.02.2014

Samsung Electronics  představil speciální edici Black Edition smartphonů Galaxy  S4 a Galaxy S4 mini. Obě černé edice se vyznačují atraktivním provedením rámečku a zadního krytu, jehož textura připomíná vzor kůže. Pro Black Edition připravil Samsung osm speciálních přednastavených tapet jak pro domácí obrazovku, tak pro zamčený displej. Ve výbavě je nově také několik vyzvánění.

00-gt-i9195-dynamic-origin-nahled

Chytré telefony Samsung Galaxy  S4 a Galaxy  S4 mini Black Edition budou na trhu k dostání v elegantním černém balení s kompletní sadou černých doplňků včetně napájecího adaptéru, datového kabelu a sluchátek. Vnitřní výbava je stejná jako v případě klasických smartphonů.

Chytrý telefon Samsung Galaxy  má 5" Full HD Super AMOLED displej, který zobrazuje obsah s rozlišením 441 ppi. Je vybaven zadním 13Mpix fotoaparátem a fotofunkcemi, jako například Oboustranné snímání, které umožňuje použít přední i zadní fotoaparát současně. Menšího brášku – Samsung Galaxy  S4 mini charakterizuje QHD Super AMOLED displeji o velikosti 4,3" a lehký kompaktní design (váží 107 g).

03-gt-i9500-standard-origin-nahled

Samsung Galaxy  S4 Black Edition bude v prodeji na českém trhu za 14 499 Kč s DPH a Galaxy  S4 mini Black Edition za 9 999 Kč s DPH, a to od konce února.

01-gt-i9195-standard-origin-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud