Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sleva na SIM, 20 GB dat zdarma a levnější potraviny v obchodech. Který operátor tohle nabízí?

Jakub Fišer 30.05.2023

Virtuální operátoři to na českém trhu nemají moc lehké. Z celého trhu s předplacenými kartami zabírají zhruba desetinu všech SIM. Snaží se to ale dohánět co do ceny a rozmanitosti nabízených služeb. 10. narozeniny na českém trhu nyní slaví Tesco Mobile, jeden z těch největších virtuálů, a přináší hodnotné odměny pro klienty.

Kapitoly článku

Již v průběhu uplynulého Mistrovství světa v ledním hokeji 2023 v Tampere a v Rize oznámili první velkou novinku, a sice zapojení do 5G sítě operátora O2, v jehož síti podniká Tesco Mobile již delší dobu. Tesco Mobile to doplnilo dvěma reklamními spoty, které byly vysílány v rámci přestávek mezi zápasy na hokejovém šampionátu.

Tesco Mobile a spojení s Clubcard

Další novinky jsou úzce spojeny s věrnostním programem Tesco Clubcard. Operátor se rozhodl maximálně zvýhodnit zákazníky, kteří si propojí mobilní aplikaci Tesco Mobile s věrnostní kartičkou z přidruženého supermarketu.

„Od konce května každý zákazník, který má spárovanou věrnostní kartu Clubcard se svým telefonním číslem, získá dvojnásobná data (20 GB + 20 GB na 5G síti) a také dvojnásobek Clubcard bodů za nákupy v obchodech Tesco,“ uvádí Tesco Mobile v tiskové zprávě.

Pokud si tedy coby zákazník operátora propojíte kartičku z obchodu s účtem u operátora, získáte v první řadě slevu na nákup nejlepší datové SIM karty – ta se jmenuje Extra a její běžná cena je 499 Kč, respektive 349 Kč při platbě kartou. Zákazníci obchodů Tesca s Clubcard koupí SIM kartu za 199 Kč a ještě obdrží 20 GB dat navíc (dohromady tedy budou mít 40 GB).

Data zdarma a sleva na potraviny

Důležitou výhodou jsou však i bonusové body do programu Clubcard. Zákazníci hypermarketů Tesco získávají za každý nákup určitý počet bodů (podle počtu položek v košíku, ceny a tak dále) – ovšem klienti operátora se spárovanou Tesco Mobile SIM budou dostávat 2× víc klubových bodů za nákupy.

Z toho později plynou vyšší slevy na nákupy: za každých utracených 10 korun získá zákazník 1 bod. Za každých nasbíraných 300 bodů pak má nárok na slevu 30 Kč z nákupu. Tato akce bude platit do srpna 2023, možnost získat bonusových 20 GB bude trvat až do října 2023.

Zdroj: Tisková zpráva, web Tesco Mobile


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud