Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sportovní ambice, kvalitní zvuk i komfortní používání

redakce 31.01.2019

Bezdrátová sluchátka Audictus Endorphine mají nejen sportovní ambice, ale nabízejí i vysoce kvalitní zvuk a vysoký komfort používání během intenzivních sportovních aktivit.

Znáte ten pocit, když vás po každém intervalu, po každém kilometru a každé sérii cvičení popadne euforie, která vám dává sílu, a vy máte pocit, že toho zvládnete ještě mnohem víc? Jsou to endorfiny, ta magická síla, která pomáhá vytrvat a dosáhnout cíle, síla, která vás žene stále dopředu a dělá závislým na dosažení dalších, ještě náročnějších cílů. Se sluchátky Audictus Endorphine to půjde lépe.

Bez ohledu na to, zda trénujete v posilovně, nebo na otevřeném prostranství vám sluchátka Audictus Endorphine poskytnou bezdrátovou volnost pomocí technologie Bluetooth 4.1 a až pětihodinové používání na jedno nabití baterie. Ve standardním tréninkovém cyklu to znamená, že sluchátka stačí nabít jedenkrát za týden.

V balení najdete tři velikosti silikonových špuntů. Dodatečně jsou sluchátka vybavená silikonovými vzpěrami, které přidržují sluchátka v uchu a zabraňují jejich vypadnutí během sportovních aktivit. Sluchátka odolají potu, vlhkosti a dešti, což potvrzuje certifikát IPX4. Navíc v balení je praktické cestovní látkové pouzdro, které chrání sluchátka před poškozením.

Sluchátka Endorphine obsahují integrovaný mikrofon, takže je možné je používat i k telefonickým hovorům a pomocí funkčního tlačítka lze jednoduše přijmout příchozí hovor. Dvojitým stisknutím lze nechat vytočit poslední volané číslo. Na ovladači se také nachází praktický regulátor hlasitosti.

Specifikace

Typ sluchátek: do uší, sportovní

Komunikace: Bezdrátová BT 4.1

Audio systém: Stereo

Velikost měničů: 9 mm

Citlivost sluchátek: 118 dB

Frekvenční rozsah: 20–20 000 Hz

Impedance sluchátek: 32 Ohmů

Mikrofon: Ano

Napájecí konektor: micro USB

Dosah: 10 m

Hmotnost: 16 g

Ovládání hlasitosti: Ano

Dostupné barevní převedení: černé, černo-zelené, černo-červené

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme