Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Stylová sportovní sluchátka Bose SoundSport Wireless

redakce 13.07.2016

Nový bezdrátový model sluchátek Bose SoundSport Wireless drží v uších za všech okolností

Nová bezdrátová sportovní sluchátka SoundSport Wireless jsou vodě a potu odolná, nevypadnou z uší ani při intenzivním sportovním zatížení a přitom jsou mimořádně pohodlná. Jejich provedení v černé a především pak modré „aqua blue“ je předurčuje ke sportovnímu použití. Uvedením těchto sluchátek vstupuje Bose, výrobce prestižní audiotechniky, do nové oblasti. Přesto, že se typově jedná o sportovní sluchátka in-ear, už na první pohled je zřejmé, že SoundSport Wireless z této kategorie sluchátek vyčnívají.

Abyste si vychutnali oblíbenou hudbu, nemusíte propojovat sluchátka s telefonem pomocí kabelu. Komunikace obou zařízení probíhá s využitím technologie Bluetooth a NFC. Pokud máte svoji hudbu uloženou v jiném přehrávači, než je telefon, oceníte možnost spárovat sluchátka se dvěma zařízeními najednou. Přesto, že jsou SoundSport Wireless bezdrátová a musí obsahovat vestavěnou baterii, jsou díky použití patentovaného plastu plněného uhlíkovými vlákny velmi lehká. Pro telefonování mají vestavěn mikrofon a intuitivní ovládání všech jejich funkcí je integrované na pravé mušli. Možnosti jejich využití lze dále rozšířit instalací příslušné aplikace Bose Connect pro smartphony (Android, iOS).

Bose přichází se sluchátky, která jsou propracována do všech detailů. SoundSport Wireless využívají vlastní patent StayHere+ tips, který zajišťuje pevné uchycení sluchátek v uších. Přesto, že je do ucha téměř doslova zašroubujete, jsou tak pohodlná, že vám nebude nepříjemné, ani když je budete mít nasazena celý den. Měkké silikonové špunty, které jsou v balení ve třech různých velikostech, dokonale utěsní uši, což ve spojení s vynikajícími reproduktory přispívá k tomu, abyste slyšeli jen to, co v danou chvíli potřebujete – působivou a motivující zvukovou kulisu.

Sportovnímu určení odpovídá také použití hydrofobní membrány, která propustí zvuk, ale ani kapku vody či potu dovnitř k reproduktoru. Díky tomu a také vzhledem k propracovanému provedení, včetně odolného upevnění spojovacích kabelů do jednotlivých částí, slibují sluchátka dlouhou životnost i při aktivním indoorovém i outdoorovém využití. Jsou připravena na běh v horách i intenzivní tréning ve fitness centru. Můžete se zpotit, můžete běhat v dešti - sluchátka Bose vás v žádné situaci nezklamou.

Bose SoundSport jsou na výběr v černé nebo modré „Aqua blue“ barvě. Na našem trhu jsou k dostání za doporučenou koncovou cenu 4 890 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud