Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Stylové přepínače na doma i do práce

redakce 14.11.2017

Dvojice nových designově propracovaných přepínačů pro domácí i firemní využití Netgear GS908 a GS908E nabízí kromě moderního provedení snadnou správu přes webové rozhraní, osm gigabitových předkonfigurovaných ethernetových portů i zabudovaný systém pro efektivnější uspořádání kabelů.

Přepínače GS908 a GS908E zaujmou moderním provedením, které je předurčuje pro umístění i na pracovních stolech. Zabudovaný „třídicí“ mechanismus v zadní části přepínače navíc umožňuje připojovat jednotlivé kabely rychle, přehledně a bez rizika jejich zamotání. Diskrétnost nových přepínačů podtrhuje jejich bezvětrákové provedení a možnost vypnutí rušivého LED osvětlení.

Přepínač GS908 nabízí základní přepínací funkce bez možnosti jejich správy. Zařízení je vybaveno osmi gigabitovými ethernetovými porty, jejichž prostřednictvím lze automaticky připojit jakékoli zařízení. Bezproblémový chod přepínače zajišťuje neblokovaná přepínací architektura s propustností až 16 Gb/s.

I přepínač GS908E je vybaven osmi gigabitovými ethernetovými porty, obsahuje však i tři přednastavené módy uzpůsobené pro streaming multimédií, hraní online her a standardní připojení včetně VoIP či videohovorů. Prostřednictvím linkové agregace a port trunkingu lze vybrané porty dále vzájemně slučovat a dosahovat tak přenosové rychlosti až 4 Gb/s. Součástí výbavy zařízení jsou i dva USB porty sloužící k napájení elektronických zařízení.

Snadnou správu, konfiguraci a optimalizaci přepínače umožňuje intuitivní uživatelské webové rozhraní (GUI), optimalizované pro mobilní zařízení. Kromě základního nastavení je pro zkušenější uživatele připravena řada pokročilých funkcí, jako například Quality of Service (QoS), IGMP snooping, DHCP či podpora VLAN a 802.1Q VLAN.

Cena a dostupnost

Přepínače GS908 a GS908E jsou v prodeji za doporučené koncové ceny 1270 Kč (model GS908) a 1755 Kč (model GS908E).

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud