Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Synology představuje DiskStation DS415play

redakce 15.07.2014

DS415play navazuje na popularitu svého menšího bratra DS214play a se svými čtyřmi šachtami nabídne celkovou maximální kapacitu 24 TB.

Společnost Synology uvedla DiskStation DS415play, 4šachtový NAS server určený domácím uživatelům pro centralizaci videí, fotografií a hudby na jednom místě, který nabízí full HD transkódování.

f-ds415play-right-45-nahled

Poháněn hardwarovou podporou transkódování je Synology DS415play schopen 1 080p Full HD překódování videí v reálném čase, což umožňuje uživatelům konverzi multimediálních souborů do podporovaných formátů bez jakékoliv námahy. Uživatelé si mohou vychutnat multimediální sbírku v původní HD kvalitě přes Apple TV, DLNA a mobilní zařízení či počítače. 

Synology DS415play je vybaveno dvoujádrovým procesorem o taktu 1.6 GHz a 1 GB pamětí RAM, které v prostředí Windows s režimem RAID 5 umožňují dosáhnout průměrné rychlosti 112,45 MB/s při čtení a 101.21 MB/s při zápisu.

DS415play běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce, ale také úplně nový zážitek z multimédií. Synology bylo oceněno „PCmag Business Choice Award 2013“ a získalo nejvyšší hodnocení v každém parametru testu včetně spolehlivosti, celkové spokojenosti, hodnoty a šanci na další doporučení.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud