Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Synology vydává Active Backup for G Suite/Office 365

redakce 11.10.2017

Dnes bylo oznámeno oficiální vydání balíčku Active Backup for G Suite/Office 365, firemního řešení pro cenově dostupnou zálohu dat uložených na cloudových službách Synology G Suite/Office 365.

„Se vzrůstajícím počtem firem spoléhajících se v rámci zvyšování efektivity práce na cloudovou spolupráci vzrůstá i hodnota zabezpečení dat v cloudech,“ uvádí Jia-Yu Liu, vedoucí divize Cloud Backup společnosti Synology. „Služby Active Backup for G Suite a Office 365 jsou naše první dvě řešení zálohování chránící firemní data uložená mimo sídlo firmy a umožňující zálohovat cloudová data do místních zařízení Synology NAS a chránit je tak před škodlivými útoky a nehodami a navíc s možností získat naprostou kontrolu nad daty zaměstnanců.“

Mezi klíčové funkce služby Active Backup for G Suite/Office 365 patří:

  • Místní a cenově přijatelné zálohování: Jedinou jednorázovou investicí mohou firmy zálohovat data uložená v jednotkách G Suite a Office 365 do místních zařízení Synology NAS a bezpracně tak získat jejich vlastnictví a zajistit ochranu dat zaměstnanců.
  • Automatické zjišťování a zálohování nových účtů: Nově vytvořené účty budou automaticky zjištěny a přidány do zálohování – minimalizují se tak náklady na správu i možnost, že by data nějakého zaměstnance nebyla zálohována.
  • Flexibilní RPO s průběžným a plánovaným zálohováním: Více zásad zálohování nabízí flexibilitu požadovanou ke splnění široké řady RPO. Průběžné zálohování například umožňuje snižovat riziko ztráty dat a plánované zálohování umožňuje firmám nastavit plány podle svých potřeb.  
  • Portál samoobslužného obnovení: Pohodlný portál samoobslužného obnovení umožňuje zaměstnancům obnovit svoje data pomocí intuitivního rozhraní, bez pomoci IT administrátorů, což nejen zvyšuje efektivitu, ale také snižuje zátěž členů IT týmu.
  • Efektivita zálohování a úložiště: Zálohování jediné instance zajišťuje efektivitu přenosu a uložení dat přenášením a ukládáním pouze souborů s jedinečným obsahem. Deduplikace na úrovni bloku v rámci verzí pomáhá firmám uchovat co nejvíce dat s využitím co nejmenšího prostoru v úložišti, protože dochází k ukládání pouze těch bloků souboru, u kterých došlo ke změně v porovnání s předchozí verzí.
  • Kompletní ochrana souboru: Kromě samotných dat uživatelů lze přímo zálohovat i metadata a jednotlivá nastavení oprávnění ke sdílení účtů G Suite a Office 365 a zajistit tak komplexní ochranu firemních prostředí pro cloudovou spolupráci.

Další informace o službě Active Backup for G Suite

Záloha Team Drive: Team Drive – nástroj, který Google představil v letošním roce je taktéž podporován v rámci zálohování. Navíc, s povolenou funkcí vyhledávání jsou všechny nově vytvořené Team Drive taky automaticky zálohované.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud