Menu
CHIP Speedtest

Skryté funkce ve Windows 10: jak se dají jednoduše zpřístupnit a použít

27.01.2020 06:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Skryté funkce ve Windows 10: jak se dají jednoduše zpřístupnit a použít

Windows 10 dokážou mnohem více, než je na první pohled vidět. Mnoho funkcí je však obtížné objevit, nebo se musíte ponořit do registru.

Existuje však bezplatný nástroj, pomocí kterého skryté funkce Windows 10 jednoduše zpřístupníte. Je k dispozici i pro starší verzi Windows 7. Operační systémy, jako např. Windows 10, jsou velmi složité programy. Přínos pro uživatele je v tom, že tato složitost je co nejvíce skryta za uživatelsky příjemným rozhraním a nabízí tak uživatelům funkce, které při práci s počítačem používají nejčastěji. Činnost s PC je tak na první pohled mnohem jednodušší.

Pokud si však Windows 10 chcete nastavit podle individuálních potřeb, je možné, že potřebné a odpovídající funkce jen tak snadno nenajdete. Bezplatný nástroj "Hidden Windows 10 Features" to chce napravit a usnadnit uživatelům přístup ke skrytým funkcím systému Windows.

hiddenw10features-logo
Hidden Windows 10 Features 1.0
Nástroj umožňuje přístup ke skrytým možnostem systému Windows 10.

 

Více než 30 skrytých funkcí v pěti kategoriích

hiddenw10feature-1

Funkce jsou přehledně zpřístupněny v pěti kategoriích.

Přečtěte si více o nástroji Hidden Windows 10

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení