Menu
CHIP Speedtest

Vše, co chcete vědět, se dozvíte v Brně na G2B•TechEd 2019

17.01.2019 11:04 | Milan Loucký
Vše, co chcete vědět, se dozvíte v Brně na G2B•TechEd 2019

Odborná konference G2B•TechEd 2019 nabídne širokou škálu témat pro IT profesionály z různých oborů – od problematiky IT bezpečnosti až po novinky pro vývojáře.

Velmi aktivní společnost Gopas připravuje na 4. a 5. února 2019 do Brna obornou konferenci G2B•TechEd 2019. Je určená IT profesionálům, vývojářům, databázistům, ale i specialistům na IT bezpečnost. Ale i softwarovým nadšencům, kteří pracují nejen s produkty Microsoftu, ale zajímá je také otázka bezpečnosti ve virtuálním prostoru.

Pořadatelé připravili pro zájemce prezentace ve dvou sálech (DevCon Hall, ShowIT Hall), ve kterých se na ně chystá 19 přednášejících, aby je ve dvou dnech zahrnuli celkem 22 přednáškami. Nebude to ale jen o přednáškách, stejně jako v minulých ročnících bude v předsálí k dispozici široký výběr partnerů, kteří zde představí svá řešení a produkty, které tematicky patří ke konferenci. Samozřejmé je také to, že zde bude dost času vyzpovídat přednášející a dozvědět se více o prezentovaných tématech, stejně jako vytvořit „tematicky zaměřené hloučky“ posluchačů, kteří řeší stejnou nebo podobnou problematiku – a tak si z této konference odnést absolutní maximum. Pro návštěvníky je již tradičně připraveno pohoštění, dárky i různé soutěže.

Zcela určitě ale bude zajímavá sekce Ask the Expert, kde budou odborníci na slovo vzatí odpovídat na zvídavá témata z fóra.

Otázka, proč přijít na tuto konferenci se zdá být bezpředmětná, ale přesto: co je hlavním tahákem k účasti na konferenci? Bez debat je důležité sledovat nejnovější trendy a novinky v IT, prostě být v každém případě „in“. Je možné se tu setkat s odborníky na dané technologie a se spřízněnými nadšenci do IT, kteří mnohdy řeší stejnou nebo podobnou problematiku jako vy. Konference je i o podnětech, inspiraci a nových pohledech na věc, takže vám umožní podívat se na dávno zajeté věci očima jiných, a tak třeba zlepšit efektivitu nasazení jednotlivých řešení nebo je zrychlit, zpřehlednit. A protože praxe je to, co vás může „nakopnout“, čekají tu na vás reálné ukázky a příklady z praxe.

Ale hlavně: bude to zábava, protože doby, kdy si vědci mnuli bradky a tvářili se při tom důležitě, je dávno pryč! Dnes je vše o zážitcích i o dobré náladě – a ta na G2B•TechEd 2019 zcela určitě nebude chybět!

Stále je to pro vás málo? A co se takhle podívat na ochutnávku některých chystaných přednášek, které uvádíme i se jmény ostřílených harcovníků a špičkových prezentátorů společnosti Gopas:

Security tiering – jednoduše, rychle a bezbolestně přednese Ondřej Ševeček,

Just add water: Azure IoT starter solutions rozebere Catalin Gheorghiu,

Zajímavé funkce Windows Serveru, které možná ještě neznáte vám ukáže Lukáš Brázda,

Kaspersky Endpoint Security – tipy & triky představí Milan Bortel,

• o tom, že DevOps, ITIL4 a COBIT2019 je svatá trojice Svatá trojice vás přesvědčí Martin Vitouš,

Modern Desktop vs. Modern Malware battle bude tématem pro Jana Marka,

• o tom, že jsou HTTP Response hlavičky pro bezpečný web ví víc Roman Kümmel,

• že Power BI 101 je to pravé ořechové, vám řekne víc Jiří Neoral,

.NET Core 3.0 a proč je to největší změna od zrodu .NET Core vás seznámí Jiří Činčura,

Real-time predikce pomocí SQL Server ML Services bude nosným tématem pro Vladimíra Mužného,

Novinky v Microsoft SQL Serveru 2019 jako na talíři předloží David Gešvindr a další.

Pozor, nechci slevu zadarmo!

I letos totiž můžete využít tradiční akce tzv. G2B TechEd ZDARMA, kdy za konkrétních podmínek je možnost získat vstup na tuto konferenci – zdarma. Novinkou je snížené vstupné pro studenty brněnských technických univerzit. Podrobné informace o akci G2B TechEd ZDARMA, vstupu pro studenty, programu a registraci jsou pro vás připraveny na webu konference.

 


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Komerční sdělení