Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Uživatelé Samsungu jsou zklamaní: jejich oblíbené zařízení nové funkce AI nedostane

Josef Mika 17.05.2024
Zdroj: Samsung

Samsung zklamal řadu svých uživatelů novou aktualizací. Majitelé některých smartphonů bohužel žádné funkce umělé inteligence neobdrží.

S aktualizací na One UI 6.1 měl Samsung možnost výrazně zlepšit uživatelské prostředí pro majitele telefonu Galaxy S21 FE. Nejnovější aktualizace však dává jasně najevo, že uživatelé tohoto oblíbeného smartphonu nebudou moci využívat některé funkce umělé inteligence známé z řady Galaxy.

Ačkoli jsou modely Galaxy S21 FE technicky na stejné úrovni jako varianty S21, S21+ a S21 Ultra, při distribuci nových funkcí se na ně zřejmě zapomnělo. Očekávání uživatelů, že dostanou alespoň funkci "Circle to Search", se nenaplnila.

Omezené funkce umělé inteligence i v dalších zařízeních Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy
Majitelé telefonů Samsung Galaxy S21 FE jsou zklamaní.
Zdroj: Samsung

Dokonce i sourozenecké modely telefonu S21 FE nebudou mít všechny schopnosti Galaxy AI – pro řadu S21 je k dispozici pouze jedna funkce umělé inteligence. Majitelé modelu S21 mohou ještě pocítit zlepšení, ale uživatelé odlehčeného S21 FE jsou už zcela vynecháni.

V seznamu změn verze One UI 6.1 pro S21 FE jsou uvedena speciální doporučení AI pro optimalizaci fotografií a videí, ta ale zdaleka nedosahují toho, co nabízí Galaxy AI. Fanoušci modelu S21 FE prostě nebudou součástí vylepšené umělé inteligence Samsungu.

Zdroj: GalaxyClub.nl


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbitVšechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud