Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vánoce u T-Mobile

redakce 29.10.2014

První část vánoční nabídky T-Mobile přináší zákazníkům atraktivní slevy na vybrané telefony a unikátní službu Fresh, se kterou mohou své staré mobilní zařízení vyměnit každý rok za nejnovější model, a to včetně pojištění a odkupu starého přístroje. 

Služba startuje na 49 korunách měsíčně. Nechybí ani novinky v programu Našim pro radost. Vánoční nabídku představí v kampani Ivan Trojan se svou třídou.

troja-nahled

„Jsme velice rádi, že jako leader na poli technologických inovací můžeme poskytnout našim zákazníkům další zajímavou službu. Tentokrát v jejím rámci mohou klienti vyměnit svůj starý telefon za nejnovější model, a to každý rok a za velmi příjemnou cenu,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro segment domácností.

Nejnovější modely se službou fresh                                                                                                                                                 
Praktická služba Fresh se kompletně postará o mobilní přístroje zákazníků a umožní jim vyzkoušet každý rok nejnovější chytré zařízení. Zájemci již nemusí čekat obvyklé dva roky na uplynutí smlouvy, nyní mohou mít každých 12 měsíců nový mobil, tablet či notebook. Nový přístroj nemusí platit celý hned, platbu mohou rozložit až na 24 měsíčních splátek, a to bez navýšení. Další výhodou je možnost odprodat starý model přímo v prodejnách T-Mobile, přičemž takto získané prostředky jsou použity na pokrytí případných zbývajících splátek či na zlevnění nového zařízení.  Nedílnou součástí služby je i velmi praktické pojištění proti poškození a krádeži. Cena služby se odvíjí od ceny pořizovaného modelu, startuje již na 49 Kč/měsíc. Služba Fresh je poskytována pouze ke smlouvám na dvě a více let a je vázána na výrobní číslo zařízení. Orientační výkupní cenu starého přístroje získají zákazníci od 1. listopadu na www.t-mobile.cz/vanoce.

Cena služby Fresh měsíčně

Cena mobilního zařízení

49 Kč

do 4 000 Kč

99 Kč měsíčně

4 000 – 7 000 Kč

149 Kč měsíčně

7 000 – 10 000 Kč

199 Kč měsíčně

nad 10 000 Kč

 

 

 

 Slevy na vybraná zařízení, zboží a služby     

Ani letos na Vánoce nebudou chybět slevy na vybrané přístroje pro naše klienty. Na vybrané modely získají zákazníci plošnou slevu ve výši 1 000 Kč. Na Vánoce je ale připravena ještě speciální sleva pro ty nejvěrnější. Klienti, kterých se speciální nabídka týká, budou informováni prostřednictvím e-mailu. Sleva není kombinovatelná s plošnou slevou. Vybraná zařízení bude možné pořídit na splátky od 1 Kč. 

Vybrané modely ve slevě

Cena s DPH po plošné slevě

Samsung Galaxy ACE 4 LTE

 

 3 451 Kč

Samsung Galaxy S5 mini LTE

 

9 201 Kč

Samsung Galaxy S5

 

14 951 Kč

Samsung Galaxy S5 Note 4

 

18 401 Kč

Samsung Galaxy  Tab4 10.1 LTE

 

9 201 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další zajímavé slevy na zboží a služby mohou získat všichni zákazníci operátora (tedy i uživatelé předplacených karet) v programu Našim pro radost. Aktuálně mohou klienti před Vánocemi využít příjemných slev na vstupenky do divadla, sportovní zboží, módní oblečení renomovaných značek, elektroniku, kosmetiku, ale i další zboží a celou řadu služeb.  Nabídka je široká, na své si na www.nasimproradost.cz přijde opravdu každý.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme