Menu

Vánoce

Connect IT Vám přináší stovky možností dárků pro sebe i pro druhé. Vybírat můžete z kancelářského nebo herního příslušenství, stylových křesel, pomocníků na natáčení či nahrávání a mnoho dalšího.

Uživatelská hesla a bankovní údaje jsou i nadále nejžádanějšími cíli kybernetických útočníků.

Měkkým dárkům už dávno odzvonilo a radost uděláte i pořádnou dávkou vědomostí. Vzdělávání v IT se věnujeme již 30 let a nejlepší IT kurzy pro začátečníky i profesionály získáte jen v GOPASu.

Díky svým jedinečným vlastnostem, odolnosti, výdrži a vysoké kvalitě zpracování si chytré hodinky Garmin získaly řady příznivců nejen mezi vyznavači sportovních i outdoorových aktivit.

Produkty společnosti Epson se pyšní moderním designem, špičkovou technologií a ohleduplností k přírodě. Nechte se zlákat vysoce kvalitními tiskárnami či projektory.

Hledáte špičkové technologie v designovém těle a skvělý poměr cena/výkon? Tak si pozorně prohlédněte smartphony od značky Infinix.

 Váha 1.65kg dělá z LIFEBOOKu E5512 jeden z nejlehčích notebooků ve své kategorii. 

GoGEN je česká značka spotřební elektroniky. Zákazníkům přináší spotřební elektroniku a příslušenství s moderními technologiemi a vysokou přidanou hodnotou za dostupnou cenu.

Elektronika prý bude letos pod stromkem dominovat. S kterými dárky nešlápnete vedle? Canon vybral ze svých novinek to nejlepší, tak abyste nikoho nezklamali.

Kombinuje špičkové fotografické a video schopnosti a nabízí nově vyvinutý 26,16 Mpx vrstvený snímač X-Trans, vylepšený AF s detekcí objektu a působivý záznam 6,2K videa.

Roztomilý výraz v tváři robota mBot2 není jediným důvodem, proč je tak populární. 

Bezzrcadlovka středního formátu nabízí perfektní poměr dostupnosti a výkonu, navíc za skutečně kompaktních rozměrů.

Přesně tak budou vaše děti křičet nadšením, až poprvé vzlétnou s dronem LiteBee Wing. 

Přemýšlíte, čím letos obdarovat sebe a své blízké? S nejnovějšími produkty od Dellu a Alienware neuděláte chybu. Vybírejte z výkonných notebooků, elegantních monitorů nebo moderních periferií pro práci i zábavu.  

Herní monitory, které vám pod vánočním stromečkem udělají radost! 

<< <   1   > >>

Na telefonu Nokia X30 5G se nám líbil výborný displej a elegantní tělo vyrobené ze 100% recyklovaného hliníku a 65% recyklovaného plastu. Velmi…

Telefon vyšší střední třídy s postarším, nicméně stále velmi výkonným procesorem Snapdragon 778G+, je osazen 8 GB RAM a nabízí naprosto plynulý…

Herních myší je na trhu spousta, ale málokterá má tak bohatou historii jako řada G502X od Logitechu, málokterá je ale také tak drahá a dobrá.  …
Komerční sdělení