Přejít k hlavnímu obsahu

Bitdefender Antivirus Plus 2016

Martin Kučera 01.11.2015

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Pokud chcete svůj počítač opravdu spolehlivě zabezpečit, pak se nemůžete spolehnout jen na antivir vestavěný ve Windows. _("Plná verze - Chip 12/2015. ")_Přidán návod pro Win XP/Vista.("")

Výrobci antivirů musí být neustále ve střehu a sledovat nové trendy útoků na uživatele a jejich počítače. Jestli chcete být v bezpečí, nainstalujte Bitdefender.

Produkty Bitdefender patří tradičně k absolutní špičce mezi softwarem pro zabezpečení počítače před viry a všemi dalšími typy útoků z internetu. Nejinak je tomu u plné verze programu Bitdefender Antivirus Plus 2016, který nejen že prokázal svoje kvality v nezávislých testech opakovanou detekcí plných 100 procent vzorků virů, ale zároveň svojí činností jen minimálně zatěžuje počítač. Nová generace antiviru využívá umělou inteligenci pro včasnou detekci nejnovějších typů virů, ochrání váš počítač během surfování na internetu, při využívání sociálních sítí i před vyděračskými úroky prostřednictvím tzv. ransomwaru. Antivir navíc obsahuje správce hesel pro rychlé a bezpečné přihlašování k internetovým službám a profily nastavení respektující vaši aktuální činnost s počítačem. Díky nim antivir neruší oznámeními ani si nenárokuje dodatečný výkon počítače během sledování filmů nebo hraní her.

  • Plná verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 12/15
  • Info: www.bitdef.cz
  • Jazyk: anglicky
  • OS: Windows 7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • Registrace online

Instalace pro Windows XP a Vista

1. Předpokládáme, že už jste prošli registrací, máte svou licenci a zaregistrovaný účet na central.bitdefender.com.
2. Nyní je nutné převést licenci na starší verzi - jděte do svého účtu na central.bitdefender.com a vlevo klikněte na »My Devices« a vpravo na »Install Bitdefender« a v nově otevřeném menu klikněte dole na »Have Windows XP or Windows Vista? Get compatible version here«. Dále klikněte na »Get license« a pak se vám již zobrazí vaše převedené licenční číslo pro speciální Bitdefender Antivirus pro XP/Vista.
3. Pokud jste na XP/Vista už spustili instalaci z Chip DVD, nejprve vyčistěte počítač pomocí utility.
4. Stáhněte a spusťte speciální instalátor pro XP/Vista a antivirus nainstalujte jeho pomocí.
5. Více informací a tento návod najdete na stránkách technické podpory Bitdefender.

Plnou verzi antiviru Bitdefender Antivirus Plus 2016 v ceně 650 Kč můžete po aktivaci používat k ochraně svého počítače po celý jeden rok, samozřejmě včetně průběžných aktualizací databáze virů a škodlivého softwaru. Běžná cena ročního předplatného programu je přibližně 700 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

bitdefender-editor600

Registrace: Spusťte internetový formulář www.bitdef.cz/chip-ap2016 a vložte do něj svůj e-mail a Bitdefender kód, který najdete na straně 3. Obratem vám dorazí e-mail s vaší licencí. Instalační data a další instrukce k registraci najdete na Chip DVD. Majitelé digitálního Chipu najdou Bitdefender kód v e-mailu pro stažení balíčků se softwarem.

Pokud máte v hlavním okně antiviru Bitdefender aktivován režim »Autopilot«, nemusíte se o nic dalšího starat. Když jej vypnete, můžete si sami zvolit provozní režim antiviru, podle svojí aktuální činnosti s počítačem. Samozřejmě je možné přímo z hlavního okna spouštět antivirové testy, ale také zabezpečený prohlížeč (»Safepay«) pro ochranu při nakupování nebo používání internetového bankovnictví. V nastavení modulu »Antivirus« můžete určit úroveň kontroly souborů a chování aplikací. Volby »Aggresive« možná trochu zvýší ochranu vašeho počítače, ovšem za cenu vyšších nároků na jeho výkon i zvýšené frekvence falešných poplachů. V nastavení »Exclusions« lze určit výjimky z kontroly pro zvolené aplikace a soubory. Správce hesel, jehož nastavení najdete pod modulem »Password Manager« v nabídce »Privacy« chrání jediným hlavním heslem šifrovanou databázi s přihlašovacími údaji k internetovým službám i jakékoli další citlivé údaje, které mu svěříte. Plug-iny pro Internet Explorer, Firefox a Chrome zajistí snadné použití hesel v internetových prohlížečích.

Bitdefender Antivirus Plus 2016 obsahuje jen některé moduly z komplexního bezpečnostního řešení Bitdefender Total Security 2016. Přehled modulů zobrazíte kliknutím na tlačítko »Modules« v levém dolním rohu hlavního okna programu, ty dostupné pak mají u svého popisu tlačítko s ozubeným kolem, kterým se vyvolá nabídka jejich nastavení. Tlačítka u ostatních modulů vedou na domovský web Bitdefenderu s nabídkou upgradu na vybavenější verze bezpečnostního softwaru.

Seznam všech plných verzí v Chipu 12/2015.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud