Menu
Časopis Chip

Srovnávací test robotických vysavačů

Srovnávací test robotických vysavačů

Srovnávací test robotických vysavačů | Foto: CHIP

Do překážkové dráhy v naší testovací laboratoři jsme umístili tři desítky robotických vysavačů.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 08/2021:  Asi jen málo lidí si úklid opravdu užívá, takže je štěstí, že existují pracovití pomocníci, kteří nikdy nereptají, nebolí je záda, dostanou se prakticky všude a navíc nevyžadují plat. Je pravda, že domácí roboti neumí utírat prach ani prát a zatím se jim nepodařilo ani umýt nádobí, ale dokážou slušně vysávat a vytírat podlahu, a dokonce umývat okna – i když to ještě nezvládnou úplně sami.

Podle studie digitálního sdružení Bitkom je o robotické vysavače extrémní zájem. Z toho důvodu jsme je jako každý rok pozvali do naší testovací laboratoře. A nejen roboti, ale i jejich výrobci mají plné ruce práce. Jak je dobře známo, konkurence je dobrá pro obchod, a tak jsou robotické vysavače stále zajímavější, a to nejen po technické stránce, ale i z hlediska ceny. Funkce, kterými se ještě před nedávnem mohla pochlubit jen prémiová zařízení, se stále častěji objevují v levnějších modelech.

Seznámíme vás s nejlepšími robotickými vysavači v cenovém rozsahu od 5 000 Kč do 35 000 Kč, mimo jiné vám prozradíme, které modely s cenou od 8 000 do 10 000 Kč opravdu stojí za to.

Obsah: Všechna témata Chipu 08/2021

 


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení