Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Další zajímavé počítačové hry, které by vám mohla manželka zakázat

Jakub Fišer 27.09.2022

Některé moderní videohry ani nemusí být plné nahoty či uřezaných končetin, aby vaše žena, přítelkyně, přítel či partner jednoduše nebyli zrovna spokojení s tím, že je hrajete. Pojďme se podívat na další zajímavé hry, které byste neměli hrát před svou drahou polovičkou.

Kapitoly článku

Overcooked 2

Začneme pozvolna, přece jen, ještě není po 22. hodině. Overcooked 1 i 2 jsou extrémně chytlavé hříčky založené na soupeření, které může vykrystalizovat ve spolupráci, ale i naopak. V roli malých kuchařů se snažíte plnit rozličné výzvy, vařit jídla dle primitivních receptů a zorganizovat se v různorodých kuchyních, nebo vylepšit své skóre v časových výzvách.

| Zdroj: PlayStation / YouTube kanál

Samozřejmě, že jde částečně o recesi, protože Overcooked patří k těm hrám, které se přímo specializují na hraní v páru u jedné televize či monitoru. Z vlastní zkušenosti vím, že i dobře stabilizovaný pár se u této hry dokáže pěkně pohádat, proto bych se nedivil, kdyby vám partnerka po pár hrách Overcooked prostě zakázala.

Postal 2

Nutno uznat, že tady asi moc vysvětlení netřeba. Mimořádně násilná a nekorektní hra, ve které se zmocníte role člověka bez ambicí, nuzáka z přívěsu, který zná jen nadávky a nesnáší všechno – od lidí, přes kočky až po slony. Pokud vám násilí na lidech a zvířatech ve hrách váš životní partner toleruje, budiž. Močení na ostatní (samozřejmě v rámci videohry) již nebude.

Genital Jousting

Tato upřímně extrémně pitomá a skoro bych až rád použil slovo “surreálná” hra zažila velký boom v rámci streamování na platformě Twitch. Je plná mužských přirození s klasickým tvarem a zadním otvorem.

| Zdroj: DevolverDigital / YouTube kanál

Lokální i online multiplayer sestává z rozličných hříček, ve kterých je vaším cílem zvítězit v závodu, připojit se co nejrychleji “do” svého protihráče nebo vsítit branku v bizarním fotbalovém zápase penisů. Fantazii se meze evidentně nekladou, jak dokazují vývojáři ze studia Free Lives, kteří za hrou Genital Jousting stojí.

Zdroj: Autorský text, Steam, Wikipedia


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud