Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Hi-Fi All-in-one

redakce 25.05.2018

Pioneer NC-50 DAB nabízí v elegantním pouzdře v klasickém Hi-Fi provedení vše, co vyžadujete od moderního high-end systému: CD přehrávač, síťový přehrávač, rozhlasový tuner i internetové rádio, integrované služby streqamingu hudby z internetu a možnost bezdrátového přehrávání hudby z telefonů a tabletů.

Přes masivní rozšíření kompaktních audio systémů, soundbarů a dalších reproduktorů je stále mnoho uživatelů, kteří nedají dopustit na tradiční Hi-Fi komponenty v kombinaci s reprosoustavou. Jednotlivým komponentům však mnohdy chybí moderní způsoby přehrávání hudby, jako podpora internetových rádií, streamingu z internetu nebo z centrálního domácího datového úložiště a případně bezdrátové přehrávání skladeb z telefonů pomocí bluetooth. Všechny tyto formy, přitom nabírají na významu, protože množství nahrávek na populárních streamovacích službách je bezkonkurenční a jejich kvalita dnes při využití prémiových účtů mnohdy předstihuje CD disky.

Přístroj Pioneer NC-50 DAB je kombinací všeho, co moderní doba poskytuje, a to za atraktivní cenu. Tento All-in-one přístroj zahrnuje výkonový zesilovač včetně předzesilovače a vstupu pro gramofon, CD přehrávač, rozhlasový tuner, bezdrátové Wi-Fi i drátové síťové rozhraní pro komunikaci a přehrávání hudby z počítačů a datových úložišť v domácí síti, integrované aplikace pro streaming hudby z populárních služeb a také bluetooth a USB porty, do nichž lze přímo zapojit externí paměť.

Při přehrávání hudby z dnes převládajících digitálních formátů je klíčovým prvkem DAC převodník, který mění digitální záznam skladby na formát srozumitelný pro zesilovač a reproduktory. Pro přehrávání veškeré hudby uložené v digitálních formátech je Pioneer NC-50 DAB vybaven dvěma oddělenými kanály se špičkovými DAC převodníky SABRE32. Vestavěný zesilovač odpovídá třídě High Fidelity Class D a nechybí nezbytné ekvalizační korekce a možnost zvýraznění basů při tišším poslechu.

Pro přehrávání hudby z internetu jsou v přístroji implementovány služby Spotify, TIDAL a Deezer, samozřejmě s podporou prémiových účtů, s nimiž dosáhnete na nejvyšší dostupnou kvalitu skladeb. Pokud budete chtít, můžete tento all-in-one systém použít v kombinaci s dalšími FlareConnect kompatibilními zařízeními pro bezdrátový synchronní rozvod hudby po domě či bytě.

All-in-one kombinace Pioneer NC-50 DAB s rozměry 435 x 103 x 333 mm je na našem trhu k dostání v černé a stříbrné barvě za doporučenou koncovou cenu 17 900 Kč, respektive 699,99 €.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud