Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Invalidní vozík pro malá psí plemena z 3D tiskárny

Pavel Trousil 17.01.2019

Český startup AnyoneGo uvádí na trh inovovanou verzi invalidního vozíku pro malá psí plemena. Produkt je vyráběn každému zvířeti na míru prostřednictvím nejmodernějších technologií 3D tisku.

AnyoneGo nabízí inovovaný model svého invalidního vozíku AnyoneGo Small pro menší plemena psů. Na trh tak přichází nová generace těchto zdravotních pomůcek pro handicapovaná zvířata, kterou vývojový tým připravil na základě dalšího technologického rozvoje v oblasti 3D tisku. Během inovačního procesu navíc dostali slovo i stávající uživatelé, kteří svými postřehy z praxe přispěli k dalšímu zkvalitnění vozíku AnyoneGo.

petsmall-1-nahled

Vozíky pro handicapovaná zvířata nabízí brněnský startup AnyoneGo ve třech základních velikostech. Zatímco u středních a velkých plemen prozatím probíhá kusová zakázková výroba spojená s finálním testováním konstrukce, vozíky pro menší plemena jsou již vyladěny a připraveny pro velkovýrobu. Po České republice se v současnosti ve vylepšeném modelu vozíčku AnyoneGo Small prohání již téměř deset spokojených pejsků. Hlavní výhodou jsou zdravotně nezávadné materiály a možnost výroby vozíku přesně na míru konkrétního zvířete a míry jeho postižení.

petsmall-3-nahled

Zákazníci, kteří chtějí svému invalidnímu psíkovi znovu umožnit návrat k samostatnému pohybu, se mohou prostřednictvím kontaktního formuláře na webu www.anyonego.cz obrátit na tým společnosti AnyoneGo a specifikovat svoje individuální potřeby. Po upřesnění základních parametrů, především druhu zvířete, jeho plemene a postižení, si pak mohou objednat unikátní vozík AnyoneGo na míru. Cena vozíku AnyoneGo PetSmall se odvíjí od preferovaného materiálu a technologie tisku. Vozík AnyoneGo PetSmall Standard je v prodeji za 12 500 Kč, vyšší varianta Premium za 15 500 Kč a nejvyšší Exclusive lze koupit za 19 500 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud