Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Kit pro zabezpečení domácnosti

Pavel Trousil 20.11.2017

AirLive představil novou rodinu Smart Life produktů, s jejichž pomocí zabezpečíte svou domácnost, ale navíc můžete řadu činností automatizovat. Nová sada se může stát vstupenkou do světa chytrého bydlení za přijatelnou cenu.

AirLive svůj balíček s označením IoT Smart Life Package A nabízí za doporučenou koncovou cenu 5 600 Kč. Součástí tohoto balíčku je centrální jednotka, senzor 3v1, senzor PIR Motion a chytrá zásuvka (Smart Plug). Výhodou AirLive Smart Life produktů pro chytrou domácnost není jen možnost centrální správy z jediného zařízení, ale i to, že do již existující sítě můžete přidávat více Smart Life produktů, díky použití Z-Wave technologie, která je zajištěná 128bitovým šifrováním.

Centrální AirLive Z-Wave Plus brána má zabudované 802.11n wi-fi stejně jako RJ-45 síťové připojení. Brána je vybavena sirénou se 6 zvuky, která může být spuštěna aktivováním jakéhokoliv AirLive Smart Life senzoru k ní připojeného. Správa brány a všech připojených Z-Wave Plus senzorů je řízena pomocí mobilní aplikace z chytrých telefonů nebo tabletů se systémem Android nebo iOS. Aplikace AirLive Smart Life může kontrolovat až 8 bran najednou. Pomocí AirLive Smart Life aplikace může mít k centrální bráně přístup více uživatelů.

S AirLive Smart Life aplikací je možné automatizovat a zabezpečit celý dům. Například připojením pohybového PIR senzoru nebo senzoru 3v1 v kombinaci s chytrou zásuvkou. AirLive senzory pohání standardní baterie, ale díky energeticky nenáročné technologii Z-Wave je jejich životnost dlouhá.

Do AirLive Smart Life sítě můžete zařadit také IP kamery, například Wi-Fi kameru Smart Cube 300W 3MP. Live stream z kamery můžete zařadit do Smart Life aplikace. Do jedné aplikace můžete připojit až čtyři kamery Smart Cube. Když používáte běžný alarm a jeho aplikaci, můžete například přidat jen jednu kameru nebo je potřeba dalších aplikací, abyste viděli více kamer. Nemáte tedy centrální správu na jednom místě. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud