Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Konference: Moderní datová centra pro byznys dneška

Pavel Trousil 10.11.2016

Konference Datová centra pro business nabízí odpovědi na aktuální a často řešené otázky, jako například jaké jsou dnes hlavní trendy při budování datových center a na co se soustředit při plánování vlastního datového centra nebo při outsourcingu tohoto druhu služeb.

Analytici společnosti Gartner upozorňují, že moderní firmy se dnes při plánování svých datových center musejí soustředit nejen na cloudové technologie, ale také na využití kontejnerů nebo na mikro-služby. Horkými tématy jsou v této oblasti automatizace procesů, multisourcing i integrace produktů a také hyper-konvergence. Tím nejdůležitějším ale je - mít správnou vizi.

A právě k tvorbě na faktech založené vize využívání služeb nebo budování vlastních datových center chce přispět konference Datová centra pro business, kterou 24.11. 2016 pořádá v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí společnost Best Online Media.

Konference Datová centra pro business nabízí odpovědi na aktuální a často řešené otázky: Jaké jsou dnes hlavní trendy při budování datových center? Na co se soustředit při plánování vlastního datového centra nebo při outsourcingu tohoto druhu služeb? Jak lze vybudovat moderní datové centrum, které odpovídá požadavkům současnosti i budoucnosti? Jak fungují technologie pro softwarově definovaná datová centra nebo softwarově definované sítě?

Návštěvníci si vyslechnou mimo jiné přednášky na témata: Nejvýznamnější trendy v oblasti datových center, Softwarově-definované datové centrum, Softwarově-definované sítě, Hyper-konvergence, Systémy pro ukládání dat nové generace se skutečnou aplikační integrací nebo Řešení životního cyklu výpočetní techniky pro datová centra.

Pokud by měl někdo z našich čtenářů zájem zdarma konferenci navštívit , napište na adresu [email protected].


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud