Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Maskot Iron Maiden Eddie v kokpitu Spitfire

redakce 06.08.2018

Série Warplanes deníků se zpěvákem a pilotem Bruce Dickinsonem přichází se závěrečným dílem Supermarine Spitfire.

Turné skupiny Iron Maiden The Legacy of the Beast European Tour je v plném proudu a stejně tak se dobře rozjíždí spolupráce mezi britskou metalovou legendou a World of Warplanes. Počítačová hra se objevila s letadlem Spitfire na pódiu ve skladbě Aces High a nyní se tento kultovní letoun (AA 853) objevuje i ve hře, aby si jeho kvality vyzkoušeli i hráči.

„World of Warplanes a Iron Maiden společně sdílí svoje vášně. Jsme oba velkými zastánci heavy metalu. Naše spolupráce zahrnuje nadšení pro rychlá letadla a hudební šikovnost,“ vysvětluje spojení mezi tvůrci hry a skupinou Iron Maiden marketingový ředitel World of Warplanes Al King. „Chcete-li pracovat společně s týmem Maiden a přinést na koncerty světového turné takový mistrovský kousek, pak je to nejen příležitost, ale také velká zodpovědnost.“

Od 6. srpna do 13. srpna se hráči budou moci zúčastnit skutečně velkého maratonu, na jehož konci přijde odměna v podobě the Supermarine Spitfire Mk Vb IM. Tento válečný pták dostane navíc ve hře skutečně ikonického pilota. Nebude jím nikdo jiný než maskot Eddie, který kapelu provází od jejich počátků. A to samozřejmě nebude všechno, na „zázraky“ spojené s Iron Maiden fanoušci narazí i ve svém hangáru.

Pět úrovní na cestě ke kultovnímu Spitfiru a jeho pilotovi, taková je cesta, kterou před sebou mají nyní fanoušci World of Warships. A to ještě není všechno!

Zpěvák Bruce Dickinson navíc přichází s s finální epizodou Bruce Dickinson Warplanes Diaries s příběhem tohoto slavného letadla.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud