Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Mikroservery HP pro malé firmy

redakce 20.06.2013

Společnost HP představila nové servery HP ProLiant, vyvinuté pro potřeby malých a středně velkých firem (SMB), jimž nabízí jednodušší nasazení, správu i údržbu jejich IT infrastruktury.

Menší firmy, jako jsou např. maloobchodní prodejny, ordinace praktických lékařů či realitní kanceláře, potřebují jednoduché, škálovatelné a cenově dostupné řešení, které nabídne výkon na míru jejich podnikatelským aktivitám. Nový ProLiant MicroServer Generation 8 (Gen8) je podle HP ideálním „prvním serverem“ pro SMB firmy, který poskytne zjednodušené nastavení, správu a údržbu.

HP ProLiant MicroServer, poprvé představený v roce 2010, představuje kompaktní serverové řešení, které umožňuje malým a středním firmám řídit a rozvíjet jejich podnikatelské aktivity a podle HP nabízí spolehlivost, výkon a zabezpečení podnikové třídy v tichém provedení a kompaktním těle s poloviční velikostí oproti jiným serverům základní třídy. Byl navržen pro organizace s méně než 10 zaměstnanci, kterým nabízí možnost bezpečně sdílet veškeré důležité informace v jednom centrálním serveru. Data a aplikace umístěné na serveru jsou lokálně i vzdáleně přístupné.

HP ProLiant MicroServer Gen8 je již dostupný a jeho cena začíná na 9 350 Kč. HP ProLiant ML310e Gen8 v2 by měl vstoupit do prodeje během července s cenou od 18 450 Kč. HP ProLiant DL320e Gen8 v2 lze koupit v celosvětové distribuci od 18 980 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud