Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nadupaný herní notebook s prohnutým displejem

Pavel Trousil 31.08.2016

Acer představil na výstavě IFA výkonný herní notebook Predator 21 X se dvěma grafickými kartami, velkým prohnutým displejem a mimořádným výkonem.

Predator 21 X je mezi herními notebooky od Aceru vlajkovou lodí a jde o první notebook na světě, který nabízí zakřivený 21" IPS displej s rozlišením 2 560 × 1 080 px a díky svému širokoúhlému formátu přináší pohlcující herní zážitky. Notebook je také vybaven technologií Tobii pro sledování očí a novou metodu ovládání, které je intuitivnější a přirozenější. Vestavěný eye-tracking hardware (infračervené senzory a software) otvírá nové způsoby ovládání při hraní her. Sledováním očí hráče pomocí softwaru přináší notebooku nové způsoby interakce, jako je zaměřování, identifikace nepřátel - přitom stačí se jen jednoduše podívat na objekty na obrazovce.

Díky 7. generaci procesorů Intel Core a dvěma grafickým kartám NVIDIA GeForce GTX 1080 zapojenými v režimu SLI, přináší Predator 21 X mimořádný výpočetní i grafický výkon. Zakřivený displej se navíc může pochlubit technologií NVIDIA G-SYNC, která zajišťuje plynulý a ostrý obraz. Obraz ale není jedinou hvězdou na této show: Predator 21 X je také dodáván se soustavou reproduktorů SoundPound 4.2+ (4 reproduktory a 2 subwoofery), tříkanálovým audiem a technologií Dolby audio pro realistické podání zvuku. Notebook se také může pochlubit pokročilým systémem chlazení díky pětici systémových ventilátorů, z nichž jsou tři AeroBlade s kovovými lopatkami pro efektivní odvod přebytečného tepla a dosažení nepřetržitě vysokého výkonu v průběhu intenzivního hraní. Predator 21 X má plnohodnotně velkou mechanickou klávesnici vybavenou spínači Cherry MX a přizpůsobitelným RGB podsvícením pro každou klávesu zvlášť.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud